kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: kredyty odłużeniowo-komornicze « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: kredyty odłużeniowo-komornicze  (Przeczytany 23868 razy)
mirka3005
Newbie
*
Wiadomości: 12


Zobacz profil
« : Stycznia 27-01-2008, 10:46:05 »

Pomoc w otrzymaniu kredytu dla majacych problemy z komornikiem i nieregularnym spłacaniem innych kredytów .
Zapisane
kredytobiorca13
Jr. Member
**
Wiadomości: 91


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Stycznia 28-01-2008, 06:42:04 »

A możesz napisac więcej szczegółów?
Co prawda jeszcze komornika na plecach nie mam,ale jak nie zapłace do 2 tygodni najpózniej tego co musze,trzech wypowiedzianych umów,już po rozprawie sądowej to może byc ciężko.
Najważniejsze pytanie,ile można pozyczyc,na jaki procent i na jak długo,interesowało by mnie minimum 6 lat (potrzebuję 10-12 tyś zł.) z tego mam zamiar spłacic to co musze i nie uniknione i w miare reszte poregulowac aby znowu nie dostac wypowiedzenia....
Na forum są niby doradcy kredytowi czy wręcz pracownicy banków ale jakoś nikt nie kwapi się do pomocy.... ;|
no może poza jedną osoba która starała się mi pomóc,za co dziekuje,ale niestety nic z tego nie będzie.

Jakie zabezpiecznie? (samochód i hipoteka odpadają,nie ma na siebie,....)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 28-01-2008, 06:43:38 wysłane przez kredytobiorca13 » Zapisane
kredytobiorca13
Jr. Member
**
Wiadomości: 91


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Stycznia 28-01-2008, 09:46:05 »

Tak oczywiscie potrzebny poreczyciel .ale musi być praca stała i dochód około 1300 zł (jeśli jest osoba samotna ) do sumy jakiej tu napisano  no i warunek spłata wszystkich kredytów jakie posiada klient i wówczas byłaby szansa
A możesz napisac jaka suma raty by wyszła przy załozmy 10 tyś na 6 lat? (na ile max mozna wogóle?)
Czy mozna dochód połaczyc z inna osobą?
Mó na rekę to 525 a osoby z któa bym ewentulanie polaczył to 900 zł.jakie typy umów o prace akceptujesz?
umowa o prace,umowa zlecenie,o dzieło itd. ?

Zapomnialem napisac,jak by umowa była podpisywana.Z jakiego regionu pan/pani jest?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 28-01-2008, 11:00:26 wysłane przez kredytobiorca13 » Zapisane
luki79
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Marca 02-03-2008, 09:43:45 »

Do mirki3005 proszę o informacje na temat możliwości uzyskania kredytu na spłatę zadłużeń gdy ma się zajęcie komornicze.
Zapisane
Krzysiek
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Marca 07-03-2008, 11:10:26 »

Pomoc w otrzymaniu kredytu dla mających problemy z komornikiem i nieregularnym spłacaniem innych kredytów .


Witam polecam Panią Mirkę pomogła mi w załatwieniu kredytu z komornikiem który spędzał mi sen z oczu , ale po długim szukaniu znalazłem osobę kompetentną i pomogła mi . Śpię spokojnie w domu i rodzina nareszcie szczęśliwa a idą święta więc wszystkim życzę tak spokojnych świąt pozdrawiam Krzysiek
Zapisane
kredytobiorca13
Jr. Member
**
Wiadomości: 91


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Marca 16-03-2008, 09:07:57 »

A nie dało by się tylko z poręczycielem?
przeciesz 10 tys to nie tak dużo ;|
Da sie jakos umowę zdlanie spisac? .Ja jeszcze dycham,ale każdy dfzień to tak jak potencjalne oczekiwanie na wykonanie wyroku...  Płacz
Najgorsze to to że nikt nie chce pomóc....tu i na innych boardach opisałem sie tyle że aż mi place puchna od stukania w klawiaturę...
Dziwne że nawet ludzie strike-bankowi nic nie doradza mądrego.
Zapisane
czarnulka969
Newbie
*
Wiadomości: 6


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Kwietnia 12-04-2008, 06:59:50 »

Witam tak weszłam przez przypadek. SKOK Silesia-Centrum udziela kredytu osobom zadłużonym na spłatę nawet komorników ale jakie mają wymogi nie wiem, wiem że bratu mojemu udzielili kwoty 10 000 na spłatę komornika Uśmiech i tak płaci :120 miesięcy rata miesięczna jego to: 149 PLN bez poręczyciela i bez hipoteki itp. wiem tylko że musiał zapisać się na członkostwo tam i kredyt od ręki dostał jak sie tylko zapisał Uśmiech
Zapisane
robin
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Lipca 15-07-2008, 09:49:38 »

zna ktoś aktualny nr telefonu do mirka3005.ten co podała to nie istnieje
dziekuję
Zapisane
psztuk
Newbie
*
Wiadomości: 11


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Lipca 16-07-2008, 05:00:01 »

witam
pomagam w uzyskaniu kredytu z windykacją egzekucją komorniczą BIK
mamy w ofercie kredyty
dla osób w bkiu windykacja która nie była prowadzona pow,180 dni
kredyty z komornikiem do 60 mcy bez poręczyciela jeżeli pozwoli zdolność kredytowa
z poręczycielem 96 mcy
z zastawem hioptecznym 15 lat
wyczyszczamy komornika i BIK
w razie pytan proszę o info na maila psztuk1@o2.pl z opisem sytuacji chętnie pomogę
Zapisane
kaja
Newbie
*
Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Sierpnia 29-08-2008, 08:43:05 »

Witam czy ktos ma namiary na mirka3005?
Zapisane
swiety
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #10 : Sierpnia 29-08-2008, 07:30:53 »

Witam,

jeśli ktoś ma trudne sytuacje z historią kredytową, windykacje, komornika - postaram się pomóc.
Kontakt w ogłoszeniach

http://kredycik.pl/index.php/topic,668.0.html
Zapisane

BEZPIECZNE-ŻYCIE

www.bezpieczne-zycie.pl

email: biuro@bezpieczne-zycie.pl
         
          GG 1756931
          Skype gswiatek75
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: kredyty odłużeniowo-komornicze « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines