kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Zaufanie do posredników kredytowych « poprzedni następny »
Strony: 1 [2] Drukuj
Autor Wątek: Zaufanie do posredników kredytowych  (Przeczytany 34864 razy)
chuck_norris
Newbie
*
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Sierpnia 08-08-2006, 05:58:56 »

Ja tylko przekleje posta z innego watku, fakt ze dotyczy on bankow a tutaj mowa o doradcach ale mysle ze jest podobnie.

"Doskonale wiem jak to jest, moja mama pracuje w banku i wiadomo ma nad soba kierownika dyrektora itp. Wszyscy cisna zeby tylko jak najwiecej sprzedac produktow bankowych. A ciezko sprzedawac cos komus i zachwalac znajac od podszewki ze produkt ten jest beznadziejny i drogi.

Na miesiac poprostu kazdy pracownik musi wyrobic norme np. 10 kredytow, 20 zalozonych kont itp. Jak nie to sie pozniej musi tlumaczyc, a kierownik dyrektorowi itd.

A i jeszcze jedno nawet jesli sie wyrobi norme, a nawet przekroczy sie ten stan, to nic z tego tytulu sie nie dostaje, zadnych premii itp. Nie wiem jak w innych bankach wiadomo nie moze generalizowac. Ale tak jest w moim przypadku tzn w banku mojej mamy."

Wiec wiadomo ze jesli doradca ma tylko i wylacznie taki interes ze cisnie go szefo, zeby sprzedawac dany kredyt bo na nim najwiecej zarabiaja to nie wiezyl bym w dobre serce doradcow.

Wiadomo ze nowy pracownik takiego doradztwa moze nie jest skazony ale po roku dwoch kto bedzie sie liczyl z klientem..
Zapisane

www.hil.pl - chemia i kosmetyki dla samochod?w oraz motocykli
Erik
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #16 : Sierpnia 08-08-2006, 03:55:08 »

Niestety bank to instytucja która tylko patrzy jak zedrzeć skóre z klienta.Dobry doradca owszem,ale nie żyjący z prowizji banku.Dziś biorąc kredyt wiem że szukalbym niezależnego doradcy,któremu ja zapacilbym za usługę.
Zapisane
AGA
Newbie
*
Wiadomości: 25



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #17 : Sierpnia 08-08-2006, 08:59:50 »

Dobry doradca owszem,ale nie żyjący z prowizji banku.Dziś biorąc kredyt wiem że szukalbym niezależnego doradcy,któremu ja zapacilbym za usługę.

Ale jak znajdziesz nie zaleznego skoro wszyscy posrednicy doradcy kredytowi zyja na prowizji.

Moim zdaniem najlepiej zasiegnac opinni np. tutaj na forum, popytac gdzie sie da i poczytac na spokojnie opisy kredytow.

Nawet tutaj mozna poczytac u gory jest zolty pasek i wybierz interesujacy Cie kredyt - a tam bank.
Zapisane

http://linecard.pl -> Drukarnia przez internet
ziut19
Full Member
***
Wiadomości: 163


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #18 : Sierpnia 11-08-2006, 09:07:26 »

Wiesz jaka jest gwarancja niezaleznosci doradcy? Jesli za kazdy kredyt ma dokladnie taka sama prowizje.
Zapisane

Prosty i drogi kredyt dostaniesz wszedzie.
Dobry, tani i przyjazny tylko u najlepszych:
ziut19@gazeta.pl
AGA
Newbie
*
Wiadomości: 25



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #19 : Sierpnia 11-08-2006, 10:29:57 »

I tu sie zgodze Uśmiech
Zapisane

http://linecard.pl -> Drukarnia przez internet
gvc
Newbie
*
Wiadomości: 30


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : Sierpnia 12-08-2006, 02:41:50 »

Myśle, że nie do końca masz racje. Doradca dobiera produkt na podstawie oczekiwań klienta. Ludzie którzy biora kredyty nie zawsze umieja przedstawic to co ich interesuje.
Przychodza i na pytanie doradcy co jest dla Pani/Pana najważniejsze mówia np. zero prowizji. I doradca znajduje im taki produkt ale mówi, że to jest drogi kredyt bo oprocentowanie ma bardzo wysoki. Lepiej zapłacić prowizje i mieć kredyt tańszy (z innego banku) a ludzie mówią nie ja nikomu nie dam zarobic na prowizji.
Byłem światkiem takiej idotycznej rozmowy.
I klient wzioł kredyt duż droższy.

No i do kogo tutaj mieć pretensje?

Nie no wiadomo ze sa ludzie, ktorzy jak sobie cos wtlocza to nie przegada bo oni wiedza najlepiej, a wszyscy dookola chca ich oskubac no ale coz niech nadal tak uwazaja :-)

Zapisane

piotrmanager
Newbie
*
Wiadomości: 2



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : Sierpnia 28-08-2006, 10:42:00 »

 :)Ja staram się dobierać ofertę najkorzystniejszą dla klienta a nie dla mnie. Powód jest taki, że zadowolony klient zawsze wraca i jeszcze namówi swoich znajomych do skorzystania z moich usług. Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane

Kredyty, konta, rachunki firmowe... http://piotrmanager.systempartnerski.pl/
Aga1970
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #22 : Października 19-10-2006, 05:41:44 »

Jako pośrednik, niezależny, nie na etacie, współpracujący z różnymi bankami powiem tak: pośrednicy, są różni, kwadratowi i podłużni;) Jedni zedrą skórę i lipnie doradzą -> działanie krótkofalowe, bo taki klient nikogo mu nie przyśle, za to następnego frajera, który mu się trafi, złupi bardziej. Tych jest, na szczęście, coraz mniej:)
Drudzy doradzą dobrze, nie patrząc na prowizję (np. ja za hipoteczne mogę dostać od 0,5% do 3,5%, co nie znaczy, że wszystkich "robię"w banku, który daje mi 3,5%) -> dlaczego? Proste: zadowolony klient generuje kolejnych klientów! A to jest najważniejsze w każdym biznesie:)

Moja rada: szukać jakiegoś doradcy z polecenia. Nie wierzyć w super oferty (bez dochodu, bez BIKu tereferekuku) bo można trafić na prywatnego pożyczkodawcę, a to już pierwszy krok w otchłań (ale to raczej tyczy nieszczęśników kuszących się na kredyty gotówkowe) Open Finance, Expander i tego typu duże firmy też nic nie gwarantują, bo są nieco zblazowani ilością klientów:) Popytać rodzinę, znajomych, może kogoś polecą:)
Zapisane

Kredyty hipoteczne i got?wkowe, www.kredytnamiare.net
firmamadmaj
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Października 26-10-2006, 11:18:03 »

Witam
Proponuję obejrzeć oferty na www.madmaj.systempartnerski.pl,może kogoś zainteresuje a ponadto jest tam oferta wielu banków i mozna zrobić porównanie.
Zapisane
gantel
Administrator
Newbie
*****
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #24 : Października 27-10-2006, 07:15:26 »

firmamadmaj: troszke nie na temat piszesz i zapachnialo spamem ;] tego jest mnostwo na necie, tutaj dyskutujemy i staramy sie pomoc kredytobiorcom
Zapisane
Miros?aw P.
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #25 : Listopada 05-11-2006, 09:37:49 »

Witam
Jestem niezaleznym doradca kredytowym (nie chcialbym aby zostalo to  odebrane jako SPAM!!!! )

Pracowalem wczesniej w 2 bankach (nie wymienie nazw Uśmiech )

Zgadzam sie z niektorymi przedmowcami: pracujac w Banku pracownik jak zlapie Klienta to zrobi wszystko i pwoie wszsytko (co Klient chce uslyszec) aby sprzedac dany produkt.

Co do OPEN FINANCE I EXPANDER-- sa to podmioty powiazane kapitalowo z Bankami i sprzedaj glownie te produkty (kredyty) na ktorym zalezy szefostwu.

Niezalezny doradca ma swoje plusy. Ja zawsze przygotowuje dla Klienta 2-3 oferty z kosztami wszystkimi i Klient sam wybiera Bank ktorego oferta najbardziej mu lezy. DO tego nie biore od Klienta ani zlotowki!!

My doradcy niezalezni zyjemy z prowizji jakie placa nam Banki.

Dlatego wole doradzic lepszy kredyt a mniej na nim zarobic aby Klient byl zadowolony i polecil  mnie swoim znajomym.

Pozdrawiam
Zapisane
Informator Kredytowy
Jr. Member
**
Wiadomości: 50


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : Lipca 14-07-2007, 09:16:18 »

Lepiej samemu przejrzeć oferty banków i samemu wybrać dla siebie to co najbardziej nam odpowiada.

« Ostatnia zmiana: Lipca 17-07-2007, 02:52:48 wysłane przez Informator Kredytowy » Zapisane

www.InformatorKredytowy.pl

Porownanie aktualnych ofert bankowych kredytow hipotecznych. Kliknij i Sprawdz
kruchy
Newbie
*
Wiadomości: 38



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #27 : Lipca 31-07-2007, 07:42:20 »

Jesli chodzi o wybor kredytu nalezy zawsze porownac kilka bankow nie tylko zeby podjac najwlasciwszą decyzje ale rowniez dla bezpieczeństwa w przypadku gdyby jeden bank mialby odmowic. Dotyczy to również również składania wniosków najlepiej złożyć do dwóch lub trzech banków jeżeli terminy są napięte a sytuacja niepewna. Oczywiście w kolejnosci atrakcyjnosci ich ofert. Dlatego też polecam z korzystania z usług doradców finansowych....

Monika

Gdynia, Gdansk, Lublin, Lodz, Katowice, Krakow, Olsztyn, Poznan, Swinoujscie, Szczecin, Warszawa, Wroclaw

Nasz doradca bezplatnie pomoze:
- Wybrac najkorzystniejsza dla oferte kredytu
- Porownac oferte 18 bankow
- Skompletowac wszystkie niezbedne dokumenty
- Okreslic maksymalny czas kredytowania
- Wypelnic oraz zlozyc niezbedne wnioski
- Spotka sie w dogodnym terminie
- Wynegocjuje korzystne warunki
- Zadba o przygotowanie umowy kredytowej
Zapisane

http://www.hipotecznekredyty.com

Nie musisz ju? por?wnywa? ofert bank?w sam. Poprzez wype?nienie naszej ankiety, Twoje informacje trafi? do naszego niezale?nego doradcy kredytowego, kt?ry dokona wnikliwej analizy przedstawiaj?c na spotkaniu odpowiednio dopasowan? do Twoich potrzeb ofert?.
Strony: 1 [2] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Zaufanie do posredników kredytowych « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines