kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: kredyt hipo. dla kierowcy!!!!!! « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: kredyt hipo. dla kierowcy!!!!!!  (Przeczytany 7389 razy)
mi?ka
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« : Lutego 27-02-2008, 01:13:58 »

witam mój mąż jest kierowca TIRA na umowie     1140 zł i do ręki reszte tak zwane dlegacje lub diety zawsze mi się to myli moje pytanie w jakim banku dostanie z takimi warunkami kredyt łącznie zarobi 4000 tyś mamy działke budowlaną prawie 3000 m. jako zabezpieczenie mąż jest jedynym wnioskodawcą o kredyt obecnie mieszkamy u teściów więc większych kosztów nie ponosimy i mamy dziecko czyli RODZINA 3-OSOBOWA
Zapisane
mi?ka
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Lutego 27-02-2008, 01:20:19 »

dodam że nasz doradca kredytowy znalazł nam kredyt w dom banku ,ale szczegółów nie znam mamy się z nim spotkac w sobote i wtedy poznamy szczegóły ,mało banków daje kredyty na delegacje
Zapisane
ziut19
Full Member
***
Wiadomości: 163


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Lutego 28-02-2008, 05:05:12 »

Po co odpowiadasz sama sobie na pytanie? Kilka bankow by sie znalazlo.
Ale faktycznie niewiele.
Zapisane

Prosty i drogi kredyt dostaniesz wszedzie.
Dobry, tani i przyjazny tylko u najlepszych:
ziut19@gazeta.pl
mi?ka
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Lutego 28-02-2008, 05:17:25 »

tak ,znalazł nam w dom banku  kredyt ale jestem ciekawa czy są inne banki które by udzieliły kredytu kierowcy ,a jezeli chodzi o oferte z dom banku jeszcze szczegółów nie znam dopiero mamy się spotkac z tym doradcą ,miałam nadzieje że odezwie się ktoś kto ma podobną sytuacje  materialną
Zapisane
doradca_kredyt
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Lutego 29-02-2008, 11:22:36 »

Witam,

dla Polbanku to nie problem, jednak jeśli chodzi o szczegóły to proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Maksymalna zdolność to około 400 tyś.

Pozdrawiam

Karolina Łuniewska
Specjalista ds. Sprzedaży
tel. 667 992 544
e-mail:karolina.luniewska@polbenkefg.pl

Zapisane

Karolina ?uniewska

Specjalista ds. Sprzeda?y

POLBANK EFG

tel. 667 992 544

e-mail:karolina.luniewska@polbankefg.pl

BIURO REGIONU SPRZEDA?Y

WARSZAWA UL ?NIADECKICH 17
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: kredyt hipo. dla kierowcy!!!!!! « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines