kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: POMOCY!!!!!! « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: POMOCY!!!!!!  (Przeczytany 8342 razy)
Zmartwiona
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil Email
« : Marca 26-03-2008, 09:12:37 »

A więc tak,moim głównym problemem jest zadłużone mieszkanie na kwote 6 tyś,żaden bank nie chce udzielić mi kredytu bo nie mam udokumentowanych dochodów.Jestem w stanie spłacać pożyczkę ale nie stać mnie by wpłacić jednorazowo 6 tyś do ADM-u,grożą ,że dokwaterują mi dwie rodziny.Na ugode nie chcą iść,każą jedynie wpłacić pieniądze nie rozumieją,że nie stać mnie Płacz Bardzo proszę o pomoc
Zapisane
Zmartwiona
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Marca 26-03-2008, 10:40:09 »

Dziękuje napewno tam wejdę Duży uśmiech
Zapisane
Zmartwiona
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Marca 27-03-2008, 12:16:34 »

Wątpie czy gdzieś dadzą,próbowałam już chyba we wszystkich bankach.Zawsze chcą te zaświadczenie,nie liczy się dla nich,że spłacam jeden kredyt regularnie.Według nich mam nielegalne zarobki (ale mam) i wywiązuje się ze swojch zobowiązań.Ale coż takie mamy prawo ja rozumiem,że się boją ale naprawde spłacałabym. Mój tel kontaktowy 500-827-446
Zapisane
Zmartwiona
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Marca 27-03-2008, 12:18:08 »

P/s. Dzwoniłam,nie było żadnego sygnału,podałam więc swój numer
Zapisane
Zmartwiona
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Marca 27-03-2008, 04:29:57 »

W jakich godzinach można się z Panem skontaktować??? I czy pomaga Pan w całej Polsce??? Bo ja jestem z Płocka woj. mazowieckie
Zapisane
Kacper Wojew?dzki
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Kwietnia 02-04-2008, 02:09:13 »

W przypadku kredytu gotówkowego można załatwić ten problem np. współkredytobiorcą. Chętnie pomogę w tej kwestii. Jestem doradcą finansowym Salomon Finance. Nasze usługi są bezpłatne.
Proszę o kontakt mailowy (kacper.wojewodzki@salomonfinance.pl) bądź telefoniczny (503987859).

Pozdrawiam
Kacper Wojewódzki
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: POMOCY!!!!!! « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines