kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: konsolidacja « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: konsolidacja  (Przeczytany 11682 razy)
asia27
Newbie
*
Wiadomości: 12


Zobacz profil
« : Kwietnia 02-04-2008, 09:26:17 »

mam pytanie chodzi mi o kredyt konsolidacyjny bylam w polbanku dostalam decyzje odmowna czytam na forum ze w polbanku tak latwo o kredyt konsolidacyjny nawet dla zadluzonych ja posiadam trzy kredyty jeden wlasnie w polbanku na 18000zl na miare i 4000zl bezpiecznego jak rowniez kredyt w ge monej banku na 10000zl i getin bank na 5000zl razem raty mnie wynosza ok 980zl moj dochod netto to 1800zl umowe mam na 20 lat do konca 2026 roku chcialam to skonsolidowac tylko jest problem moj maz ma kredyt w dominet bank rata 116zl ja jestem podpisana jako zona mieliscie rok temu problemy w placeniu i teraz widnieje wlasnie ten dominet w biku czy ktos mi pomoze
  pani w polbanku udzielila mi wlasnie takiej informacji ze wszystko bylo by super raty swoje place zawsze na czas a mam zla historie przez dominet czy jest jakas szansa na uzyskanie kredytu interesuje mnie kwota ok 55000zl czekam na odpowiedz proisze mi napisac co to jest produkt b w polbanku
Zapisane
Andrzej PolbankEFG
Newbie
*
Wiadomości: 15


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Kwietnia 07-04-2008, 09:15:01 »

Produkt b w polbanku to produkt o podwyższonym ryzyku z podniesionym oprocentowaniem przez pierwszy rok w przypadku pomyślnego spłacania kredytu ( po roku oprocentowanie wraca do takiego jakie jest przy normalnym kredycie ) natomiast jeżeli kredyt jest spłacany nie terminowo pozostaje wysokie oprocentowanie. (( o zmniejszenie % można ubiegać się wcześniej ))
Zapisane

Tr?jmiasto
Andrzej Belka
andrzej.belka@polbankefg.pl
661-916-293

Wroc?aw i okolice
Agnieszka Biernat
661-916-431
agnieszka.biernat@polbankefg.pl
asia27
Newbie
*
Wiadomości: 12


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Kwietnia 12-04-2008, 09:32:35 »

tak jak mozna starac sie o kredyt b i kto moze sie o niego starac mam dochod 2000zl netto
Zapisane
psztuk
Newbie
*
Wiadomości: 11


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Czerwca 26-06-2008, 02:25:52 »

jeżeki sprawa jest nadal aktualna to proszę o informacje na maila chelm@autobank.pl
postaramy pani pomóć w tej sytuacji
Zapisane
Pawe? (SKOK Stefczyka)
Newbie
*
Wiadomości: 8


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Czerwca 26-06-2008, 11:51:53 »

Jeżeli pani była by zainetersowana w dalszym ciągu konsolidacją to zapraszam do Skok Stefczyka Mamy naprawde bardzo dobą oferte konsolidacyjną więc niepowinno być problemów.

Pozdrawiam Paweł Warszawa.Metro kabaty.
Zapisane
Laskowski
Newbie
*
Wiadomości: 20


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Czerwca 27-06-2008, 04:14:13 »

Jeśli sprawa jest aktualna proszę o kontakt [email]jaroslaw.laskowski@azfinanse.pl , lub tel.: 695-342-846
Zapisane
psztuk
Newbie
*
Wiadomości: 11


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Czerwca 27-06-2008, 12:25:24 »

witam jeżeli sprawa jest aktualna to proszę o info na maila chelm@autobank.pl
  udało nam się przepchnąc kredyt w jednym z banków  z zadlużeniem w biku nawet 45 dni proszę o info na maila lub tel 695576219    
« Ostatnia zmiana: Czerwca 27-06-2008, 12:27:01 wysłane przez psztuk » Zapisane
fioleczek
Newbie
*
Wiadomości: 14


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Lipca 21-07-2008, 08:34:44 »

Witam Panią , myślę że nie będzie miała Pani u nas ani podwyższonego oprocentowania ani dodatkowych opłat a co kredytu męża postaramy się dopomóc, jeśli to nadal aktualne zapraszam: fioleczek2@interia.pl
Zapisane
anna_doradca@op.pl
Newbie
*
Wiadomości: 7


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Stycznia 03-01-2009, 10:49:59 »

Witam, moja specjalizacja to kredyty na dowolny cel od 500 zł do 100 000 zł , gotówkowe, konsolidacyjne, konsolidacyjne z dodatkową gotówką bez poręczycieli i zabezpieczeń. Niskie oprocentowanie i niska rata,szybko i bez zbędnych formalności. Specjalna oferta dla nauczycieli, lekarzy , prawników, księgowych i innych grup zawodowych
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: konsolidacja « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines