kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: potrzebuje kredyt « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: potrzebuje kredyt  (Przeczytany 11592 razy)
lmalep4
Gość
« : Kwietnia 17-04-2008, 04:35:50 »

Witam mam problem.Posiadam kredyt mieszkaniowy w banku oraz trzy inne i dwie karty kredytowe.Chciałam wziąść kredyt refinansowy albo kosolidacyjny ale nie dostane bo...(tu jest problem).Mąż zacząl dopiero prace od kwietnia i jest na okresie próbnym,niewiele zarobi przez te trzy miesiące bo 1100 zł na miesiac.Umowe napewno będzie miał przedłużoną.Ja jestem na urlopie wychowawczym i mamy dwójke dzieci.Jest nam ciężko bo rat mamy na 900 zł .Wszystko jest na dzień dzisiejszy zapłacone,tylko może były spóznienia jede miesiąc.Mam pytanie czy mamy szanse dostać kredyt żeby spłacic reszte bez mieszkaniowego.Kwota jaka by była potrzebna na pokrycie tamtych kredytów i kart to 20000.Prosze o pomoc i szybką odpowiedz.Pozdrawiam.Prosze o odpowiedz na malep4@op.pl.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17-04-2008, 04:37:38 wysłane przez lmalep4 » Zapisane
midas.finanse
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Czerwca 17-06-2008, 04:37:30 »

Możemy pomóc zdobyć taki kredyt.
Oferujemy szeroką gamę kredytów z wielu różnych banków,
nie pobieramy żadnej prowizji od pośrednictwa kredytowego.
Proszę o kontakt na midas.finanse@interia.pl
tel. 505 097 322
Joanna Magdalena Kubicka
doradztwo finansowo-prawne
Zapisane
expert
Newbie
*
Wiadomości: 23


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Października 07-10-2008, 12:15:59 »

I mamy odpowiedź: wraca Pan do tematów z przeszłości, a więc po prostu przekleja Pan swoje reklamy i zaśmieca forum, a więc apel do admina o usunięcie Pana z tego forum!
Zapisane

Profesjonalne Doradztwo Finansowe
http://kredyty-czestochowa.pl
mmr123
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : Listopada 07-11-2008, 04:49:32 »

Tu chyba admina nie ma ? Złość
Zapisane

cary09
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Lutego 23-02-2009, 09:03:45 »

Witam,
Jeśli były spóźnione spłaty to widnieje Pani w BIKu a to będzie sporą przeszkodą żeby uzyskać kredyt w Banku bo jak wszyscy wiedzą Banki odrzucają na wstępie w takiej sytuacji... ale prosze sie nie zniechęcać...proponuję rozejrzeć się w internecie w poszukiwaniu portali kredytów społecznościowych, czyli ludzi bądź firm które pomagają w spłacie...grunt to szczerość o wielkości zadłużenia a na pewno ktoś pomoże..
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: potrzebuje kredyt « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines