kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne produkty bankowe  |  Konta i rachunki bankowe  |  Wątek: Inteligo PKO BP czy mBank ? Który rachunek lepszy « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Ankieta
Pytanie: Kt?ry rachunek lepszy
Inteligo   -5 (71.4%)
mBank   -1 (14.3%)
Multibank   -0 (0%)
BPH Sezam   -1 (14.3%)
inny   -0 (0%)
Głosów w sumie: 7

Autor Wątek: Inteligo PKO BP czy mBank ? Który rachunek lepszy  (Przeczytany 29145 razy)
Beata
Newbie
*
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« : Maja 21-05-2006, 07:59:50 »

Dziękuje za głosy.

Na pewno pomogą mi podjąć decyzje gdzie otworzyć rachunek.

Pozdrawiam

Beata
« Ostatnia zmiana: Maja 21-05-2006, 08:05:56 wysłane przez Beata » Zapisane
gvc
Newbie
*
Wiadomości: 30


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : Maja 21-05-2006, 10:26:46 »

Ja jestem zdecydowanie za inteligo uzywam 2 lata i jestem zadowolony. Nie dawno otworzylem rowniez w mBanku i moim zdaniem obsluga nie mbanku nie dorasta do piet tej w inteligo.

W inteligo wogule jakos wszystko jest sprawniej i latwiej ze wszystkim. Polecam inteligo

Szczegoly obu kont mozesz poznac tutaj: http://konta.kredycik.pl/


pozdrawiam i zycze dobrego wyboru
Zapisane

chuck_norris
Newbie
*
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Maja 23-05-2006, 12:39:31 »

Ja tez jestem za inteligo, bo zdecydowanie jest wiecej bankomatow PKO BP z ktorych mozna wybierac pieniadze bez prowizji niz euronetów ktore obsluguja mBank
Zapisane

www.hil.pl - chemia i kosmetyki dla samochod?w oraz motocykli
AGA
Newbie
*
Wiadomości: 25



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Czerwca 13-06-2006, 01:28:26 »

Inteligo moim zdaniem bije na leb mBank chociazby pod wzgledem obslugi. mBank ma fizyczne oddzialy, ale w wiekszych miastach, ale wydaje mi sie ze przez telefon w Inteligo moge zalatwic wiecej i szybciej niz w mBanku.

Zapisane

http://linecard.pl -> Drukarnia przez internet
Astor
Newbie
*
Wiadomości: 17


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Czerwca 13-06-2006, 03:15:53 »

.... mBank ma fizyczne oddzialy, ale w wiekszych miastach, ale wydaje mi sie ze przez telefon w Inteligo moge zalatwic wiecej i szybciej niz w mBanku.



Heyka,

Mylisz sie mBank nie ma ani jednego oddziału... owszem w wiekszych miastach ma takzwane punkty sprzedaży - kioski mbanku z wpłatomatami itd...
Ale podejdz z dowodem osobistym i poproś o podanie np nr konta, usłyszysz, że tutaj możesz złożyć wniosek o kredyt, założyć rachunek ale nic wiecej ....

Pozdrawiam

Astor
Zapisane
AGA
Newbie
*
Wiadomości: 25



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #5 : Czerwca 13-06-2006, 03:30:19 »

No wlasnie kolejny dowod ze mBank jest do bani
Na wlasnym przykladzie wiem ze te "oddzialy" sa do niczego

Zlozylem wniosek przez internet o otwarcie konta, bedac w oddziale mBanku chcialem podpisany wniosek zlozyc osobiscie zamiast wysylac go, okazalo sie ze musze go wyslac, czy to nie bez sensu ?
Zapisane

http://linecard.pl -> Drukarnia przez internet
zuza
Gość
« Odpowiedz #6 : Lipca 13-07-2006, 01:47:00 »

AGA., odzialy sa punktamimkredytowymi - jak chcesz wziasc kredyt hioteczny, to tam idziesz. nie obsluguja klientow detalicznych. Jest tam za to dostep do net i mozesz sie podlaczyc do konta i jest tez telefon, zeny zadzwonic na mLinie.
Zapisane
AGA
Newbie
*
Wiadomości: 25



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #7 : Lipca 13-07-2006, 02:11:07 »

Hejka,

Ok zalozmy ze tak jest, ale nawet obsluga przez mLinie jest kiepskie.
Inteligo ma 0 800 - darmowa rozmowa
mBank 0 801 - platna,
dodatkowo nie raz dluzej sie czeka.

W inteligo jedna z jednym konsultanem/tka zalatwie wszystko zamowie karte aktywuje karte kodow i wiele innych.
A w mbank przelaczaj a mnie mniedzy ludzmi w nieskonczonosc, a ja za to place !!
Zapisane

http://linecard.pl -> Drukarnia przez internet
gvc
Newbie
*
Wiadomości: 30


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : Lipca 14-07-2006, 09:55:11 »

Zuza: nie zgodze sie z Toba. W odzialach mBanku mozna rowniez zalozyc konto bankowe, wniosek z tego ze oddzialy te nie tylko sluza bankowosci kredytowej, ale obsluguja rowniez przecietnego klienta detalicznego, po to BRE Bank stworzyl mBank zeby zajac sie klientem detalicznym

Zapisane

doradca_kredytowy
Newbie
*
Wiadomości: 14

jakie najwyższe oprocentowanie mogą mieć chwilówki


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : Stycznia 12-01-2011, 10:19:50 »

Barzdo ciekawe porownanie mbank i inteligo:
http://mbank-inteligo.blogspot.com/2010/08/jako-iz-na-rynku-kont-internetowych-w.html
jest takze db i ing
Zapisane

trap
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #10 : Grudnia 15-12-2013, 10:52:55 »

mBank i to zdecydowanie! Inteligo ma wysokie koszty prowadzenia konta.
Zapisane
mruwa
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #11 : Kwietnia 01-04-2015, 08:45:02 »

Teraz w pko jest konto za zero nie ma żadnych opłat ale musisz w miesiącu zapłacić kartą na 300 zł.
Zapisane
dron
Newbie
*
Wiadomości: 17


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : Grudnia 03-12-2016, 10:10:29 »

Kiedyś miałem w Inteligo, teraz pewnie skusiłbym się na mbank.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne produkty bankowe  |  Konta i rachunki bankowe  |  Wątek: Inteligo PKO BP czy mBank ? Który rachunek lepszy « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines