kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: zadłuzenia 2100zl i komornik pomoc !! « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: zadłuzenia 2100zl i komornik pomoc !!  (Przeczytany 10313 razy)
Baybe
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« : Kwietnia 25-04-2008, 10:17:44 »

A wiec tak moja sytuacja jest taka dług powstał w Lukasie, potem przejęła firma windykacyjna kruk a następnie komornik i teraz wygląda to tak :  W kruku było 3300zl spłaciłem 1200zl ale i tak poszła sprawa do komornika ;/ Komornik zadzwonił do mnie i powiedział ze muszę wpłacić teraz 1000zl ale nie ma skąd bo zarabiając tyle samo i utrzymując siebie nie dam rady > pytanie 1 Czy jest taka możliwość ze komornik może pójść do moich rodziców (bo tam jestem zameldowany ) i wycenić rzeczy które są ich i maja na to faktury? Ponieważ ja tam nic swojego nie mam ale komornik powiedział ze to nic on może zabrać wszystko z domu gdzie jest meldunek tylko jak to możliwe skoro to nie dług moich rodziców ? I pytanie 2 Czy mógłbym dostać jakiś kredyt który spłacił by komornika i ja mógłbym go spokojnie płacić w ratach ponieważ to nie będzie rata 1000zl a mniej wiec wtedy dam rade proszę o pomoc potrzebuje jej pilnie !
Zapisane
FlyMax
Newbie
*
Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Maja 10-05-2008, 01:42:57 »

obciążenia komornicze nie są akceptowane przez bank, więc kredyt odpada
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: zadłuzenia 2100zl i komornik pomoc !! « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines