kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: KREDYTY - Ciężka sytuacja Finansowa « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: KREDYTY - Ciężka sytuacja Finansowa  (Przeczytany 15672 razy)
vendo.consulting
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« : Kwietnia 29-04-2008, 02:56:46 »

Pomagamy w załatwieniu Kredytów pod zabezpieczenie dla osób Fizycznych oraz Firm w ciężkich lub nietypowych sytuacjach (np. Wpisy w BIK lub KRD, zadłużenia komornicze, Zadłużenia ZUS i Urząd Skarbowy, brak zdolności kredytowej) kredyty od 200.000zł nawet do kilkunastu milionów złotych. W razie pytań proszę o kontakt:

Vendo Consulting

e-mail: vendo.consulting@wp.pl

0*693 966 466
Zapisane
kredytobiorca13
Jr. Member
**
Wiadomości: 91


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Kwietnia 30-04-2008, 12:04:22 »

A zabezpieczenie w jakiej postaci trzeba miec?
Dom,hipotek,samochód? czy wystarczy tylko coś w rodzaju weksla?
Czy kredyt jest bezpieczny?
Na ile masymalnie udzielacie kredytu? (lat?)
Zapisane
vendo.consulting
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Maja 08-05-2008, 09:58:18 »

Witam!
Zabezpieczenie najlepiej jakaś nieruchomość lub grunt, kredyt jest w 100% bezpieczny.
Kredyty są udzielane w początkowej fazie na 10 lat lecz z możliwością przedłużenia okresu spłat indywidualnie po 3 miesiącach regularnych wpłat na dłuższy okres przykładowo 15 lat.

Załatwiamy bardzo ciężkie sytuacje, oraz ratujemy tonące firmy z opresji, jak i również pomagamy osobom fizycznym w problemach, Pozdrawiam

Vendo Consulting
Zapisane
Kajtek
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Maja 09-05-2008, 03:46:06 »

Mam pytanie czy Jestescie w stanie mi pomóc?Moja sytuacja:mam 2 kredyty jeden na samochód i drugi gotówkowy.Jestem zatrudniony zarabiam około 3000- 3500zł netto.Niestety gotówka nie zawsze jest w terminie na koncie i z tego powodu chyba znalazłem sie w biku bo spozniałem sie ze spłata kilka dni,a teraz chciałbym skolidowac te kredyty i dostac jakas gotówke, lub sama gotówke bez kolidacji,Niestety nie posiadam rzadnych gruntów,a dom jest jeszcze od rodziców.
Zapisane
FlyMax
Newbie
*
Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Maja 10-05-2008, 01:39:37 »

Mam pytanie czy Jestescie w stanie mi pomóc?Moja sytuacja:mam 2 kredyty jeden na samochód i drugi gotówkowy.Jestem zatrudniony zarabiam około 3000- 3500zł netto.Niestety gotówka nie zawsze jest w terminie na koncie i z tego powodu chyba znalazłem sie w biku bo spozniałem sie ze spłata kilka dni,a teraz chciałbym skolidowac te kredyty i dostac jakas gotówke, lub sama gotówke bez kolidacji,Niestety nie posiadam rzadnych gruntów,a dom jest jeszcze od rodziców.

Proponuję DB kredyt konsolidacyjny, tani, bez zabezpieczenia hipotecznego, do 80 tyś, okres kredytowania do 6 lat i opóźnienia w spłatach do 90 dni nie są problemem
Zapisane
Andrzej PolbankEFG
Newbie
*
Wiadomości: 15


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Maja 13-05-2008, 08:41:01 »

Ja proponuje Konsolidacje w Polbanku do 150 tyś na max 7 lat, do kilkunastu dni spóźnienia nie ma problemu.
Zapisane

Tr?jmiasto
Andrzej Belka
andrzej.belka@polbankefg.pl
661-916-293

Wroc?aw i okolice
Agnieszka Biernat
661-916-431
agnieszka.biernat@polbankefg.pl
Laskowski
Newbie
*
Wiadomości: 20


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Lipca 01-07-2008, 10:41:23 »

Ciekaw jestem jak wy to robicie skoro żaden bank nie akceptuje obciążeń komorniczych nie wspominając o zaległościach w ZUS i US. I ciekaw jestem ile kosztuje u was ta usługa?
Zapisane
gonia
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Października 22-10-2008, 12:26:26 »

Witam.Jakiego rodzaju są te zabezpieczenia?Wekslowe czy po zastaw hipoteki?Bardzo proszę o odpowiedź.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: KREDYTY - Ciężka sytuacja Finansowa « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines