kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: poszukiwany kredyt konsolidacyjny « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: poszukiwany kredyt konsolidacyjny  (Przeczytany 21401 razy)
marta_filipowicz
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« : Kwietnia 30-04-2008, 04:13:32 »

Bardzo pilnie szukamy kredytu celem splaty innych zobowiazan, nie posiadamy nieruchomosci, dochody uzyskiwane z tytulu pracy, a zona tytulem emerytury. Osoby mogace pomoc prosze o kontakt telefoniczny 0721-308-548.
Zapisane
jwona64
Newbie
*
Wiadomości: 32


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Lutego 13-02-2011, 09:48:53 »

jesli dalej szukacie pomocy przy konsolidacji to zadzwon  794200592
Zapisane
wojtas
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Grudnia 31-12-2011, 06:49:52 »

jeśli chodzi o mnie, to ja korzystałem z oferty DB - kredyt konsolidacyjny
Zapisane
dyzma
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Maja 15-05-2013, 08:51:14 »

Mam obecnie kredyt konsolidacyjny w Deutsche Banku (na stronie banku w dziale kredyty jest dokładna oferta). Jak na razie jestem zadowolony, żadnych kłopotów, oferta na tle innych banków prezentowała się korzystnie, dlatego zdecydowałem się na ten kredyt.
Zapisane
szczurek
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #4 : Października 21-10-2013, 06:54:53 »

A mnie zastanawia fakt i koszt, jakie macie korzyści z tego, że od kogoś przejmiecie te dlugi?
Zapisane

TkGhoul
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Marca 29-03-2018, 11:08:41 »

Nie mam z tym problemu. Przyjdź, aby dowiedzieć się bardzo dobrych informacji.
Zapisane
deftong
Newbie
*
Wiadomości: 12


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #6 : Czerwca 30-06-2019, 05:09:03 »

Jeśli macie chwilówki, których nie możecie spłycić możecie skonsolidować je w banku. Na pytanie który bank konsoliduje chwilówki odpowiedz znajdziecie na tej stronie. Są tam też informacje jakie warunki należy spełnić aby otrzymać taki kredyt i jak nie wpaść w pułapkę zadłużenia.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: poszukiwany kredyt konsolidacyjny « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines