kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: kredyt dla pracujacych za granica « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: kredyt dla pracujacych za granica  (Przeczytany 8289 razy)
traczu22
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« : Maja 06-05-2008, 02:40:02 »

chce wziasc kredyt na zakup dzialki budowlanej.co bedzie dla mnie lepsze kredyt w euro(z
mozliwoscia splat w euro).wiem ze jest wyzej oprocentowany ale omijam ryzyko walutowe czy
moze kredyt we frankach nizej oprocentowany(ale w tym wypadku trace podwojnie na wymianie
euro na zlotowki,a nastepnie zlotowki na franki).moze jest na tym forum jakis doradca ,ktory
potrafi mi pomoc??? a tak z innej beczki czy zeby dostac kredyt na dzialke budowlana musi
ona byc budowlana w 100%(nie moze byc budowlano-rolna)Co?
Zapisane
go finance
Newbie
*
Wiadomości: 8


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Maja 07-05-2008, 06:36:19 »

Witam
Możliwe jest otrzymanie takiego kredytu z tymże często na 80% ltv jeśli zarobki są zagranicą ..Jeseli zarobki są w euro zdecydowanie polecam tą walutę . To ,że niższe jest oprocentowanie w chf to wlasnie nie znaczy ,że się nie wyrówna np na spreadzie . Z drugiej strony  bezposrednia spłata w euro już często bywa negocjowana w bankach indywidualnie ...wczesniej chętnie było praktykowane w Fortisie i Deutsche teraz juz niestaty nie ...
a tak z innej beczki czy zeby dostac kredyt na dzialke budowlana musi
ona byc budowlana w 100%(nie moze byc budowlano-rolna)>>może być z tymże musi być w planie zagospodarowania przeznaczona pod zabudowe.
Zapisane

Doradca Finansowy
Warszawa
Edyta
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Maja 08-05-2008, 08:45:35 »

Dzień dobry,
Jestem doradcą finansowym, pracuję w firmie PRESTIGE, , zajmujemy się ubezpieczeniami, funduszami inwestycyjnych i emerytalnymi, zajmujemy się również kredytami trudnymi. Wszelkie szczegóły można omówić ze mną droga elektroniczną, bądź na spotkaniu.
Z poważaniem
Edyta Fiślak
Prestige
e.fislak@prestige.biz.pl
509-192-939
Zapisane
kredytobiorca13
Jr. Member
**
Wiadomości: 91


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Maja 08-05-2008, 09:42:23 »

pani Edyto;  wysłałem maila dwa dni temu, - zero odpowiedzi.....
Zapisane
wieslaw.tomczyk
Newbie
*
Wiadomości: 14


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Maja 17-05-2008, 12:03:03 »

Jezeli chodzi o dochód z zagranicy to mam możliwość przedstawienia oferty na 100% zakupu.
Oprócz spłat w Euro równie dobrym rozwiązaniem jest bespośrednia spłata kredytu w CHF z pominięciem podwójnych przewalutowań. Możesz sam kupować franka na rynku i wpłacać do banku. Tak robią moi niektórzy klienci i jest taniej.
Ewentualne szczególy proponujęna mailu. Mam tutaj swój profil od początku, więc nie będzie problemu z namiarami.
Pozdrawiam
Zapisane
Laskowski
Newbie
*
Wiadomości: 20


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Czerwca 27-06-2008, 04:29:24 »

Istnieje możliwość wzięcia kredytu w Euro i spłaty w Euro choć nie zawsze musi to być korzystne musiałbym mieć więcej informacji podaję [email]jaroslaw.laskowski@azfinanse.pl , i tel.: 695-342-846
postaram się pomóc. Mrugnięcie
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: kredyt dla pracujacych za granica « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines