kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne  |  Inne dyskusje  |  Wątek: Jakie banki najlepsze? « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Jakie banki najlepsze?  (Przeczytany 16912 razy)
akro
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« : Maja 11-05-2008, 11:00:47 »

Jakie według Was banki są najlepsze? W ktorych najelpeiej wziąść kredyt?
Zapisane
nata
Newbie
*
Wiadomości: 7


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : Maja 28-05-2009, 12:53:39 »

Ja mam kredyt gotówkowy w PKO BP i nie jestem zadowolona. Oprocentowanie wysokie i jeszcze ta marża. Niedługo mi się na szczęście kończy. Czy ma ktoś jakiś wypróbowany bank z tanim kredytem?
Zapisane
Janek7
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Maja 05-05-2015, 06:54:58 »

PKO, Alior Bank - te dwa banki uważam za najlepsze, ale nie wiem jakie mają oprocentowanie aktualnie
Zapisane

CdS
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : Sierpnia 24-08-2015, 01:17:52 »

chyba najlepiej udać się do niezależnego doradcy finansowego i skonsultować możliwości i potrzeby. tak jest według mnie najrozsądniej i najdokładniej
Zapisane
Tolkin
Newbie
*
Wiadomości: 22


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Grudnia 22-12-2016, 07:51:21 »

Najlepsze będą banki Polskie, bo jeszcze ich stosunkowo mało. Myślę że w tedy może zacznie to wszystko inaczej funkcjonować.
że jeśli będę potrzebować jakiś artykuł z polskiej firmy - o chociażby kominek do salonu: http://sklep.kominki-vector.pl albo inne rzeczy typu całe zestawy kominkowe lub obudowy kominkowe to jeśli będzie to właśnie polska firm to kredyt będzie łatwiej dostępny. To ruszy całą gospodarkę.
Zapisane
syndor
Newbie
*
Wiadomości: 1



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #5 : Grudnia 31-12-2016, 12:30:25 »

Dla mnie najlepszym bankiem jest Millennium. Bardzo dobrzy doradcy, atrakcyjne warunki i oferta.
Zapisane
patrykomos9
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #6 : Marca 10-03-2017, 09:32:07 »

Millenium ma słabą ofertę. Przejdź się do mbanku i zobacz jak Cię miło potraktują, a zostaniesz na dłużej ;P
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne  |  Inne dyskusje  |  Wątek: Jakie banki najlepsze? « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines