kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Potrzebna mi rada w sprawie kredytu!!! « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Potrzebna mi rada w sprawie kredytu!!!  (Przeczytany 8508 razy)
justyna26
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Czerwca 02-06-2006, 07:32:25 »

Mam ogromny problem i sama nie wiem czy jest teraz jakiekolwiek wyjscie. Moj dochód netto to 650 zł. moje wszystkie kredyty jakie splacam to 720 zł. Chcialabym zaciagnac jeden wiekszy kredyt aby splacic te pozostale zobowiazania i zeby moc jeszcze otrzymac dodatkowa pozyczke gotowkowa. Z tego co juz zdazylam sie dowiedziec, nie spelniam zdolnosci kredytowej, ale przeciez musi byc jakies wyjscie bo z kazdje sytuacji idzie sie w jakis tam sposob wydostac. Mam umowe o prace na czas nieokreslony, poza tym studiuje zaocznie administracje. Zastanawiam sie czy sa takie kredyty ktore pomoglyby mi splacic wszystkie moje naleznosci wobec innych bankow w zamaian za splacanie jednej mniejszej raty (najlepiej gdyby to byl kredyt powyzej 10 lat) tak abym mogla spokojnie wszystko splacic.
Bylabym bardzo wdzieczna gdyby ktos z dobrym serduszkiem podpowiedzial mi czy jest jakies wyjscie z tej mojej niemilej sytuacji???
Bede ogromnie wdzieczna za jakakolwiek odpowiedz.
Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow :)JUSTYNA
Zapisane
Astor
Newbie
*
Wiadomości: 17


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Czerwca 03-06-2006, 03:29:15 »

Witaj,

Tak jak napisałaś nie posiadasz zdolnosci kredytowej wiec o nowym kredycie nie ma co marzyć.

Ale zawsze jest jakies wyjscie....

Proponuje udać sie do banków w których masz kredyty i ponegocjować okres spłaty - wydłużyć go o kilka lub kilkanaście lat.

Takie posunięcie powinno zmniejszyć łączne obciążenie ratami. Niestety zapłacisz wiecej odsetek bo dłużej bedziesz spłacać kredyty ale coś za coś.

Jak już uda Ci sie obniżyć łączne obciążenie ratami to wtedy możesz starac sie o kredyt konsolidacyjny.

Oczywiście można zacząć od razu staranie o kredyt konsolidacyjny, mniej zachodu. Scieżki są dwie.

Powodzenia

Astor
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Potrzebna mi rada w sprawie kredytu!!! « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines