kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Potrzebuję pomocy , GROZI MI KOMORNIK... ;-( « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Potrzebuję pomocy , GROZI MI KOMORNIK... ;-(  (Przeczytany 9016 razy)
kredytobiorca13
Jr. Member
**
Wiadomości: 91


Zobacz profil
« : Maja 16-05-2008, 05:14:55 »

Czy jest tu ktoś na forum kto był by wstanie pomóc i "załatwic" - pomóz w dostaniu kredytu.
Przypomne że ciążą na mnie 4 umowy wypowiedziane które musze spłacic

2 x Ge money Bank
Sygma Bank
BPH

Te umowy zostały wypowiedzane nie poprzez moje widzi mi się że nie spłacałem bo nie spłacałem ,ale przez to że miałem chwilowo bardzo trudną sytuację życiową.
A w sumie z tych umów miałem co miesąc do spłaty ponad 300 zł ( a w Sygmie jak sie spózniłem bo miałem prawie drugie tyle liczone jako opłatę karną!)
Dodam że nie mam nic co mógłbym zastawic jako ewentulane zabezpiecznie - nie mam ani samochodu ani nieruchomosci.
Potrzebował bym ok 10 tyś na JAK NADłUżSZY OKRES CZASU (96-120 miesiecy) (dio tego dochodza mi długi u znajomych,zaraz zacznę kanałami chodzic).Zgodził bym się na weksel,nie mam nic jak już wspomniąłem pod zastaw.Rata w kwocie jaką bym się zgodzil płacic to ok 120-150 zł (to i tak o połowe mniej niz płaciłem za te umowy co napisałem
Bardzo mi zalezy na czasie.......
Mój dochód netto to 550.02 z tytułu Renty stałej ZUS (na stałem przyznana) do tego jeszcze 150 zł - zasiłek pielęgnacyjny
Ktoś pomoze? ....czy jedyne wyjscie czekac na .......komornika?  Złość

dodam że jestem w woj.małopolskiego pod krakowem
Zapisane
wieslaw.tomczyk
Newbie
*
Wiadomości: 14


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Maja 16-05-2008, 11:55:39 »

Zadzwoń do mnie 501405111. Może będę mógł pomóc.
Zapisane
kredytobiorca13
Jr. Member
**
Wiadomości: 91


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Maja 17-05-2008, 12:05:25 »

Dziekuje za odpowiedz,a z jakiego województwa pan jest mniej wiecej?
Zapisane
wieslaw.tomczyk
Newbie
*
Wiadomości: 14


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Maja 17-05-2008, 12:07:00 »

Wszelkie informacje na moim profilu.
Zapisane
kredytobiorca13
Jr. Member
**
Wiadomości: 91


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Maja 17-05-2008, 12:47:07 »

może mi pan chodziasz na PW napisac na jakich zasadach oferuje pan ewentualny kredyt?
Pytam się bo jak nie sprostam wymogom to nie będę komuś czasy zabierał na darmo.......no i w jaki sposób umowa by była podisywana,poręczyciel itp.?
Zapisane
kredytobiorca13
Jr. Member
**
Wiadomości: 91


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Maja 20-05-2008, 05:46:42 »

Czy ma ktoś z forumowiczów jeszcze jakiś pomysł,ale jest w stanie pomóc?
Tylko podkreslam ze nie mam nic w zastaw (hipoteka,samochód itp....)
Naprawdę zalezy mi na czasie...
Zapisane
kredytobiorca13
Jr. Member
**
Wiadomości: 91


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Czerwca 03-06-2008, 03:59:24 »

Czy nikt nie jest w stanie KOMPLETNIE  pomóc?
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Potrzebuję pomocy , GROZI MI KOMORNIK... ;-( « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines