kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: Kredyt na samochód. Bez zaświadczeń. « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Kredyt na samochód. Bez zaświadczeń.  (Przeczytany 17366 razy)
sybirrr
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« : Maja 21-05-2008, 02:39:31 »

Witam.

Chciałbym kupić używany samochód osobowy za ok. 13 tys zł. Pracuję na umowę zlecenie oraz umowę o dzieło (w tej samej firmie). Niestety żadnej z tych umów nie mam dłużej niż 6 miesięcy. Mój dochód netto to ok. 1000 - 1200 zł na miesiąc. Jestem studentem studiów dziennych. Nie mam własnych wydatków ponieważ mieszkam z rodzicami. Cały mój dochód należy do mnie.

Mimo tego że mogę przeznaczyć te pieniądze praktycznie w całości na spłatę kredytu to mam problem z jego uzyskaniem. Nie mogę liczyć na rodziców ponieważ oni mają kredyt hipoteczny oraz również spłacają samochód.
Moja dziewczyna mieszka ze mną, związek niesformalizowany, jej dochód to ok. 1000 netto na miesiąc. Umowa od tego miesiąca.

Czy istnieje jakiś bank, w którym mógłbym starać się o kredyt? Najlepiej taki gdzie nie trzeba żadnych zaświadczeń, ponieważ pracuję jako przedstawiciel handlowy a moja firma znajduję się blisko 300 km od mojego miejsca zamieszkania.

Z góry dziękuję za informacje.
Zapisane
wieslaw.tomczyk
Newbie
*
Wiadomości: 14


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Maja 31-05-2008, 09:47:59 »

Proszę o kontakt. Pomoge uzyskać taki kredyt.
Email - wieslaw.tomczyk@op.pl
Zapisane
midas.finanse
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Czerwca 17-06-2008, 04:36:09 »

Możemy pomóc zdobyć taki kredyt.
Oferujemy szeroką gamę kredytów z wielu różnych banków,
nie pobieramy żadnej prowizji od pośrednictwa kredytowego.
Proszę o kontakt na midas.finanse@interia.pl
tel. 505 097 322
Joanna Magdalena Kubicka
doradztwo finansowo-prawne
Zapisane
doradca_kredytowy
Newbie
*
Wiadomości: 14

jakie najwyższe oprocentowanie mogą mieć chwilówki


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : Września 03-09-2010, 09:06:49 »

Kredyty samochodowe bez zaświadczeń sa w kilku bankach dostepne.
wowczas najczesciej potrzebne jest jedynie oswiadczenie pracodawcy o uzyskiwanych dochodach.
Chociaż czytając forum kredyty samochodowe wiele osób poleca BNP Paribas
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22-06-2013, 01:32:19 wysłane przez doradca_kredytowy » Zapisane

doradca_kredytowy
Newbie
*
Wiadomości: 14

jakie najwyższe oprocentowanie mogą mieć chwilówki


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : Stycznia 12-01-2011, 08:36:35 »

NIestety bez dodatkowego współkredytobiorcy sie nie obejdzie. Inaczej nie otrzymasz kredytu samochodowego bez zaświadczeń. Kto wie czy nie lepiej byloby sie starac o zwykly kredyt gotowkowy.
Zapisane

Rafereal
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Czerwca 18-06-2018, 07:34:21 »

To wspaniała opinia.
Zapisane
dintis
Newbie
*
Wiadomości: 3



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Września 28-09-2018, 03:15:20 »

Zdecydowanie potrzebny jest ktoś, kto byłby w stanie zaświadczyć kredyt.
Zapisane

Wszystko w porządku. Uśmiech
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: Kredyt na samochód. Bez zaświadczeń. « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines