kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: Skonsolidować Kredyty z MBanku « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Skonsolidować Kredyty z MBanku  (Przeczytany 24377 razy)
Ramirey
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil Email
« : Czerwca 01-06-2008, 03:06:27 »

Witam serdecznie,

Mam zapytanie do szanownej  kredytowej społeczności. Posiadam trzy kredyty gotówkowe w jednym Banku (konkretnie MBank).

1. Pierwszy kredyt do spłaty 29 tyś
2. Drugi kredyt do spłaty 5,5 tyś
3. Trzeci kredyt do spłaty 1,6 tyś

Łącznie płacę 840 zł. Zainteresowany byłbym zmniejszeniem miesiecznych zobowiazań z miła checia dobrałbym też jaks drobną kwotę na wakacje. Jestem kawalerem, zamieszkuje przy rodzinie. Zarabiam 2550 zł na ręke. Czy jest jakiś Bank który moze skonsolidować te kredyty bez Hipoteki? Raty płace w terminie, w Bik nie jestem notowany. Nie miałbym problemu z przedstawieniem kilku żyrantów.

Z góry dziekuje za odpowiedz
pozdrawiam
Artur
Zapisane
Rickson83
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Czerwca 03-06-2008, 09:01:05 »

witam,
pytanie na ile zostały zaciągnięte kredyty, ile pozostało do spłaty, jaki dochód i sposób jego uzyskiwania (umowa, działalność?).
pozdrawiam
Zapisane
Ramirey
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Czerwca 07-06-2008, 05:12:48 »

Dwa pierwsze na 84 miesiace, ostatni na 36. Umowa o prace - czas nieokreslony.
Zapisane
Doradca10
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Czerwca 19-06-2008, 10:14:52 »

Witam,

Mógłbym Panu zaproponować konsolidację całego zobowiązania plus dodatkowo 4 tyś. "do ręki" na 6 lat rata wynosiłaby 839,97. Miałby Pan krótszy okres kredytowania, no i dodatkowe pieniądze na wakacje. Przy tej kwocie potrzebny byłby poręczyciel. Bez poręczyciela do 36 tyś.

Pozdrawiam
Doradca10
Zapisane
Pawe? (SKOK Stefczyka)
Newbie
*
Wiadomości: 8


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Czerwca 21-06-2008, 02:46:27 »

Witam

Mogę Panu zaproponować 40 000 zł. na sześć lat z ratą ok. 799zł. Wymagany byłby poręczyciel. Bez poręczyciela do 36 000 zł. 

Lub 40 000 zł. na sześć lat z ratą ok. 929 zł. bez poręczyciela

Pozdrawiam
tel. (0 22) 859 20 45
Zapisane
Ramirey
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Lipca 12-07-2008, 05:22:53 »

Zapomniałem dodać, jestem z woj. Sląskiego. Czy to coś zmienia? Może namiary do kogoś z mojego woj?
Zapisane
Laskowski
Newbie
*
Wiadomości: 20


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Lipca 16-07-2008, 02:31:41 »

Zadzwoń 695-342-846 porozmawiamy i dostaniesz namiary.
Zapisane
fioleczek
Newbie
*
Wiadomości: 14


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Sierpnia 19-08-2008, 10:16:02 »

Witam serdecznie, jeśli sprawa jest nadal aktualna zapraszam na email: fioleczek2@interia.pl.pozdrawiam
Zapisane
Tolkin
Newbie
*
Wiadomości: 22


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Czerwca 16-06-2017, 11:21:33 »

A propos wspomnianych gdzieś powyżej pieniędzy na wakacje, jak to teraz wygląda w bankach? Zamierzamy wybrać się w polskie góry z nastawieniem
przede wszystkim na chodzenie po górach oraz wspinaczkę wysokogórską. Muszę dokupić sprzęt dla żony, taki jak mniej więcej ten: https://www.dlaalpinisty.pl/sprzet-alpinistyczny/produkty-climbing-technology
Tak że razem z kosztami pobytu będę potrzebował jakieś 5.000 pln. Co trzeba mieć biorąc taki kredyt? Zamierzam spłacić kredyt do następnych wakacji. Czyli interesuje mnie kredyt maksymalnie na 1 rok.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: Skonsolidować Kredyty z MBanku « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines