kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne  |  Kredyty - Ogłoszenia  |  Wątek: kredyt na zakup: mieszkania, domu, działki........ « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: kredyt na zakup: mieszkania, domu, działki........  (Przeczytany 4359 razy)
Jacek
Jr. Member
**

zapraszam ch?tnych po kredyt na ka?dy cel

Zobacz profil WWW Email
« : Lipiec 26-07-2008, 02:21:45 »

OFERTA  KREDYTOWA 

Kredyt mieszkaniowy przeznaczony na:
•   zakup, budowę, remont, rozbudowę, adaptację nieruchomości mieszkalnej
•   refinansowanie nakładów poniesionych na powyższe cele
•   refinansowanie kredytu mieszkaniowego w innym banku
•   konsolidację zobowiązań kredytowych w innych bankach (połączenie wszystkich zobowiązań kredytowych klienta)
•   nieokreślony cel konsumpcyjny
•   nabycie, remont, modernizację, nieruchomości niemieszkalnej ( lokalu użytkowego) przeznaczonej pod wynajem lub dzierżawę; refinansowanie tych nakładów; refinansowanie  kredytu w innym banku
•   kredyt refinansowy 24 h gwarancją obniżenia dotychczasowego       oprocentowania
•   Kredyty mogą być udzielane w wybranej przez klienta walucie:
                PLN, CHF, USD, EUR, GBP.

WARUNKI   KREDYTU   MIESZKANIOWEGO

•     0,00 PLN za rozpatrzenie wniosku; 
•     0,00 PLN za przewalutowanie;
•     0,00 PLN za wcześniejszą spłatę;
•     0,00 PLN za wcześniejszą nadpłatę
•     0,00 PLN za konto osobiste z rachunkiem oszczędnościowym
•     0,00 PLN za kartę kredytową
•    45 lat okres kredytowania
•   Kredyt do 110% wartości nieruchomości
           (możliwość podwyższenia kwoty kredytu o środki finansowe
            potrzebne na wykończenie lub remont nieruchomości)
•   Akceptujemy wszystkie źródła dochodów:
            - umowy o pracę, zlecenie, o dzieło
            - działalność gospodarcza (księgi, ryczałt, karta podatkowa)
•   WWJ, tzn. możliwość uzyskania kredytu mieszkaniowego w postaci lini kredytowej,
         w której spłata kapitału następuje co dwa lata w wysokości proporcjonalnej
         do okresu kredytowania,
             np. 100 000zł na 10 lat – co dwa lata spłata kapitału w wysokości 20 000zł
•   Dowolna ilość i wielkość nadpłat bez prowizji
•   Nie wymagamy ubezpieczenia na życie
•   Bilansowanie zadłużenia zgromadzonymi oszczędnościami
             (Klient nie płaci odsetek od części kredytu,
            która jest równa środkom pieniężnym posiadanym na koncie)
•   W ramach kredytu darmowy ROR
•   Pozostałe kredyty (np. gotówkowy, samochodowy, odnawialny) przyznawane
       bez prowizji bankowej i oprocentowane na poziomie zbliżonym
            do kredytu hipotecznego
•   Minimalne wymagania w kwestii potrzebnych dokumentów kredytowych
              (pracownik banku pozyskuje właściwe dokumenty
            bezpośrednio od Inwestora Zastępczego nie angażując przy tym Klientów)
•   Indywidualna opieka Doradcy kredytowego

Witam serdecznie
Jestem pracownikiem MultiBanku i moją specjalizacją są kredyty hipoteczne, konsolidacyjne, pożyczki hipoteczne, oraz refinansowanie dotychczasowych kredytów. Oferta kredytowa naszego Banku spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem ceny jak i jakości oferowanych produktów. Oferuję swoją pomoc w zakresie udzielenia i wyboru kredytu z pośród bogatej oferty, jaką dysponuje MultiBank. Przygotowuję wnioski kredytowe i uczestniczę w późniejszej analizie dokumentów kredytowych. Odległość do moich Klientów nie ma dla mnie znaczenia, jestem w pełni dyspozycyjnym Doradcą, mogący spotkać się w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie. Osobiście zajmę się wszelkimi formalnościami leżącymi zwykle po stronie Klienta. Moje wieloletnie doświadczenie w bankowości, zapewni Państwu, profesjonalną obsługę i doradztwo podczas całego procesu kredytowania. Począwszy od złożenia wniosku do momentu udzielenia przez Bank kredytu. Proponowane rozwiązania umożliwią szybkie przyznawanie kredytów przy minimalnym zaangażowaniu czasowym Klientów. Z mojej strony gwarantuje solidną opiekę nad Państwa sprawą kredytową oraz szczególną dbałość o wizerunek Państwa interesów finansowych. Moje kompetencje pozwalają mi na śmiałe stwierdzenie, iż moja pomoc przyniesie korzyści dla wszystkich stron biorących udział w transakcji.

W przypadku zainteresowania proszę o kontakt:

Jacek Kuliński
Specjalista d/s Kredytó Hipotecznych
w MultiBanku

Warszawa 02-958,  ul. Wiertnicza 166
Tel.kom. 0 880 892 164
tel.  022 453 30 49
fax. 022 593 90 51
e-mail:  jacek.kulinski@multibank.pl

Jacek Kuli?ski

Przedstawiciel MultiBanku

MultiBank - BRE BANK S.A.
Warszawa, ul. Wiertnicza 166
tel. kom. 0 880 892 164
fax. (22) 593 90 51
e-mail: jacek.kulinski@multibank.pl
e-mail: jacek.kulinski@poczta.onet.pl
Zybel
Newbie
*

« Odpowiedz #1 : Styczeń 18-01-2012, 10:12:20 »

Potrzebuję 28tys na zakup garażu , co możecie mi zaproponować ?

--
Mieszkania na sprzedaż Kraków
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne  |  Kredyty - Ogłoszenia  |  Wątek: kredyt na zakup: mieszkania, domu, działki........ « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2018 Grupa FOREX