kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Kredyt dla rolnika widniejącego w BIK « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Kredyt dla rolnika widniejącego w BIK  (Przeczytany 8397 razy)
greg248
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« : Lipca 30-07-2008, 04:29:57 »

Witam. Mam 3 hektarowe gospodarstwo z ziemią o wartości ok 25 tysięcy zł. Szukam kredytu na spłatę karty kredytowej ( bank wypowiedział umowę po 2 niespłaconych ratach Smutny ) , niestety jestem w BIK i nigdzie nie mogę znaleźc pomocy ... w BGŻ było najbliżej.. oferowali od reki kredyt nawet 16000..ale BIK mnie pogrążyl Smutny mam 6000 w plecy i prawdopodobnie niedługo komornika na karku.. Hipoteka jest czysta..

Czy ktoś ma pomysł co z tym fantem zrobić?
Zapisane
nikodem1
Newbie
*
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Maja 12-05-2022, 10:28:19 »

A może jest jeszcze inna możliwość dorobienia i skorzystania na tym że jest się właśnie rolnikiem. Z własnego doświadczenia poleciłbym na pewno to co sprawdza się u mnie https://rolnik.bienergy.pl

Powiem Wam tak- moja najlepsza inwestycja w dzierżawę ziemi. No i masz przypływ gotówki bez wchodzenia w kredyty.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Kredyt dla rolnika widniejącego w BIK « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines