kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: pytanko « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: pytanko  (Przeczytany 9801 razy)
tomany-net
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« : Sierpnia 12-08-2008, 03:31:02 »

mam pytanko jestem pracownikiem zatrudnionym na umowe na czas okreslony i zaznaczam ze konczy mi sie 04 2009 piecioletnia umowa zarabiam 2400 a moje zobowiazania to 330 zł rata a potrzebuje 25000 gotowki na samochod moze ktos doradzi czy mam szanse w jakims banku na rozsadnych warunkach interesuje mnie okres splaty 3 lub 4 lata
Zapisane
Laskowski
Newbie
*
Wiadomości: 20


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Sierpnia 13-08-2008, 11:24:05 »

Tak w zasadzie masz szansę na kredyt ale na okres na jakie opiewa umowa o pracę.
Zapisane
financity_pl
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Sierpnia 23-08-2008, 10:28:36 »

Witam,

Nie jest prawdą, że można uzyskać kredyt samochodowy tylko do końca trwania umowy o pracę. Aktualnie wystarczy tylko, aby obecna umowa trwała minimum 6 miesięcy i można uzyskać kredyt nawet na 96 miesięcy dla samochodu używanego i 120 miesięcy dla nowego.

W pana przypadku jest to jak najbardziej możliwe, wielu pracodawców stosuje w tej chwili taki model zatrudnienia.
W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu z nami na financity.pl lub po prostu do złożenia wniosku on-line na naszej stronie.

Doradca Financity.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23-08-2008, 10:35:05 wysłane przez financity_pl » Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: pytanko « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines