kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Potrzebuję porady « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Potrzebuję porady  (Przeczytany 5285 razy)
warewolf
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Sierpnia 13-08-2008, 01:37:09 »

Witam! Potrzebuję kredytu gotówkowego na 20 000zł, mam 22 lata i nieuregulowany stosunek do służby wojskowej, ale w październiku rozpoczynam studia zaoczne, więc wojsko raczej mi nie grozi. Od 9-ciu miesięcy prowadzę własną działalność gospodarczą i osiągam naprawdę spore dochody (ponad dwie średnie krajowe). Orientowałem się na razie tylko w PKO BP, ale tam powiedzieli mi, że ze względu na służbę potrzebuję drugiego kredytobiorcy, a chciałbym uniknąć obciążania rodziny lub znajomych taką kwotą kredytu.
W jakim banku powinienem złożyć wniosek żeby otrzymać kredyt na taką kwotę? Nie chcę tracić czasu na chodzenie od banku do banku więc pytam Uśmiech
Zapisane
doradca
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Sierpnia 14-08-2008, 03:39:14 »

Witam
Czy pracował Pan przed założeniem działalności gospodarczej na umowę o pracę? Aby otrzymać kredyt gotówkowy musi Pan uzyskiwać dochód z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej nie krócej niż 12 miesięcy lub nie krócej niż 3 miesiące ale pod warunkiem, że działalność gospodarcza wynika z tzw. ,,smozatrudnienia" i nadal współpracuje Pan z firmą, w której wcześniej był Pan zatrudniony na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie/ o dzieło.
 Proszę o informację na maila: anna_paz@vp.pl. Postaram się Panu pomóc.
Zapisane
Laskowski
Newbie
*
Wiadomości: 20


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Sierpnia 19-08-2008, 01:33:14 »

Mogę pomóc proszę zadzwonić 695-342-846 lub spróbować na stronie http://www.aukcjekredytowe.pl/1/105
Pozdrawiam
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Potrzebuję porady « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines