kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Kredyt ! « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Kredyt !  (Przeczytany 10019 razy)
tomasz85sopot
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« : Sierpnia 08-08-2008, 02:36:37 »

Witam nie wiem co mam juz robic, gdzie nie pójde, gdzie nie wysle, zawsze odpowiedz jest ta sama NIESTETY, mam 22 lata w tym roku bedzie 23. Nigdy nie brałem kredytu, wiec chciałem wziąść teraz na 12 000 zł, byłem w Millenium, Lukas, Dominet, PKO, WBK, Żagiel, i jeszcze chyba ze 3 banki ale juz zgubiłem sie w których bo tyle tego było ze niepamietam juz sam. I wszedzie słysze ze wiek kredytobiorcy nie ma wpływu na decyzje banku, ale pomimo tego słysze zawsze to samo NIESTETY :/ moje zarobki NETTO 2 400 zł, nie mam żony, a ni nikogo na utrzymaniu, jedynie co mam do spłacenia to raty za rower 236 zł. Jeszcze podkreśle ze w Millenium mam konto od roku i przypływy mam od października, i nawet w Me niechcą mi udzielic kredytu na podstawie Historii Rachunku :/ tzn w moim oddziale Pani nie powiedziała mi nic tylko ze nie moge wziąść na podstawie Historii Rachunku kredytu :/. Już sam nie wiem o co z tym wszystkim chodzi, jeśli wiek nie wpływa na decyzje banku to co ? Zarobki moje też nie robią żadnej przeszkody. Więc o co tu chodzi ? Ktoś Coś Wie ?? Co?   
Zapisane
kredytobiorca13
Jr. Member
**
Wiadomości: 91


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Sierpnia 08-08-2008, 03:52:30 »

Bank banowi nie równy,najlepiej to zmien bank i przenies rachunerk.Np. w mBanku mozna dostac kredyt na podstawie wpływu na rachunek.mozna na takich samych warunkach dostac kartę kredytową.
Zapisane
tomasz85sopot
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Sierpnia 09-08-2008, 12:45:10 »

no zgadza sie bo nie mam, wszystko rozumiem ale wtedy po co te ubezpieczenia kredytów ? Wkońcu jak by wzieli do wojska no to kredyt mozna zamrozic chyba po to te ubezpieczenie jest czy się myle?  a istnieją jakies banki które nie patrzą na służbe wojskową ?? nie chodzi mi o jakies providenty ani osoby prywatne. np SKOK Stefczyka?
Zapisane
fioleczek
Newbie
*
Wiadomości: 14


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Sierpnia 12-08-2008, 01:14:09 »

Witam a czy uczysz się jeszcze jeśli mogę spytać?lub czy planujesz zacząć naukę?to mogłoby ci dopomóc.Pozdrawiam
Zapisane
tomasz85sopot
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Sierpnia 12-08-2008, 09:46:33 »

Tak, ide od wrzesnia do szkoły zaocznej (3 lata)
Zapisane
tomasz85sopot
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Sierpnia 12-08-2008, 11:09:16 »

Z tych wszystkich banków które odwiedziłem moge powiedzieć smiało ze POLBANK EFG jest naprawde godny polecenia, popierwsze pracownic tego banku walczą o klienta jak tylko mogą, są mili i rozmowa przez telefon nie trwa 3 minuty tylko znacznie więcej i dostarczają mnówstwo informacji co i jak, staram sie w tym banku o kredyt i mimo tego że jeszcze nie wiem jak sytuacja się potoczy ale nawet jesli odpowiedz bedzie negatywna to mimo tego moja opinia co do tego banku bedzie zawsze pozytywna.
Pozdrawiam i polecam Polbank
Zapisane
fioleczek
Newbie
*
Wiadomości: 14


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Sierpnia 17-08-2008, 09:00:09 »

Tomaszu jeśli temat jest aktualny zapraszam na priv, każy ma różne potrzeby ale najważniejsze jakie masz Ty!!bo ofert wiele ale potrzeby Twoje to prioryt i nie można wszystkich traktować tak samo i jedynie szablonowo:)Pozdrawiam serdecznie i życze powodzenia:)
Zapisane
Laskowski
Newbie
*
Wiadomości: 20


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Sierpnia 19-08-2008, 01:25:18 »

Jeśli nic jeszcze nie załatwiłeś możesz zadzwonić 695-342-846 lub spróbuj na http://www.aukcjekredytowe.pl/1/105
Zapisane
fioleczek
Newbie
*
Wiadomości: 14


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Sierpnia 19-08-2008, 02:19:49 »

Witam serdecznie, jeśli sprawa jest aktualna zapraszam na email: fioleczek2@interia.pl
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Kredyt ! « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines