kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty a wpis w Biurze Informacji Kredytowej (BIK)  |  Wątek: Szukam na gwałt kredytu,jestem w BIK « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Szukam na gwałt kredytu,jestem w BIK  (Przeczytany 10324 razy)
kredytobiorca13
Jr. Member
**
Wiadomości: 91


Zobacz profil
« : Sierpnia 21-08-2008, 02:25:36 »

Witam,
Szukam na gwalt kredytu w jak najkrótszym czasie ok 400-5000 tys zł - moze byc nawet mniej (nie mniej niż 2 tyś).Jestem w BIK na 100% z dodatkowym bagazem jakim jest komornik.
ktos był by w stanie pomóc,mój dochód  to 552 z renty stałej ZUS (-200 zł komornik zabiera),mam dodatkowo nie obciążony zasiłek pilęgnacyjny jak jest brany pod uwagę.
Prawie tą kwotą o która sie staram "zamknął" bym komornika i miał święty spokój.
Najepiej jakby ktos był z okolic krakowa (wzglednie moga byc inne miasta ale umowa była by podpisana zdalnie przez kuriera)
Zapisane
kredytobiorca13
Jr. Member
**
Wiadomości: 91


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Sierpnia 22-08-2008, 01:39:10 »

Dziękuję bardzo,ale niech mi administrator odpowie czy przy takiej sytuacji mam jakiekolwiek szanse?.
Bo jak nie to myslę dalej,czasu tracił nie będe i komuś głowy zawracał...Naprawdę jest mi śpieszno.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty a wpis w Biurze Informacji Kredytowej (BIK)  |  Wątek: Szukam na gwałt kredytu,jestem w BIK « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines