kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: konsolidacja « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: konsolidacja  (Przeczytany 8964 razy)
wesoly33
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« : Września 03-09-2008, 02:38:40 »

Witam!Moja sytuacja przedstawia sie następujaco posiadam kilka kredytow ktore chcialbym skonsolidowac tak wygladaja polbank ok23000 rata 460 pkobp 7500 rata 150 ge money 9000 rata 227 ge money 3600 rata 87 m bank 2300 rata 54 polbank 3000 rata 60 moje zarobki to 870netto z tytulu umowy o prace na czas nieokreslony oraz 1150 z tytulu umowy o dzielo srednia oczywiscie z trzech miesiecy nie mam zadnych niezaplaconych rat ani nic z tych rzeczy wszystko jest regulowane na czas chodzi mi tylko zeby miec jeden termin platnosci a moze rata bylaby tez nizsza niz suma tych co podalam moj adres mail wesolki@buziaczek.pl tel.600851406 jestem z wągrowca niedaleko poznania
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: konsolidacja « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines