kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: duży kredyt kosolidacyjny « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: duży kredyt kosolidacyjny  (Przeczytany 11637 razy)
jerry
Newbie
*
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« : Września 24-09-2008, 01:08:33 »

czy ktoś z powodzeniem uzyskał duzy kredyt konsolidacyjny ?, lub może jakiś przedstawicel opwie o udzielaniu takich kredytów? pozdrawiam
Zapisane
swiety
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Września 24-09-2008, 06:04:25 »

Witam,

co wg Ciebie znaczy DUŻY ?

Więcej informacji to może coś postaramy się pomóc.

Proszę o kontakt.
Zapisane

BEZPIECZNE-ŻYCIE

www.bezpieczne-zycie.pl

email: biuro@bezpieczne-zycie.pl
         
          GG 1756931
          Skype gswiatek75
jerry
Newbie
*
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Września 24-09-2008, 08:13:39 »

150.000 pln ?
Zapisane
Laskowski
Newbie
*
Wiadomości: 20


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Września 24-09-2008, 11:48:22 »

Jeśli jest zabezpieczenie i zdolność kredytowa to nie ma żadnego problemu, lecz  tak lakoniczne informacje o niczym nie mówią i nie można dać żadnej konkretnej odpowiedzi proszę o kontakt a udzielę takiej informacji. 695-342-846
Zapisane
kredycik
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Września 26-09-2008, 07:38:44 »

u mnie duży kredyt konsolidacyjny to 50,000 tys mam umowę o pracę na czas nieokreślony, zarabiam około 2100 niestety od miesiąca na mojej wypłacie siedzi komornik jest to zaległość z ZUSu z czasów kiedy miałam działalność (suma 5000) mam też kilka kredytów ale gdybym mogła chociaż tego komornika spłacić i te kredyty to z mojej pensji jestem w stanie spłacać powyższą kwotę, nie mam już na wychowaniu dzieci jednak mogę liczyć tylko na siebie, nie wchodzi w grę żadne poręczenie ze strony męża
Zapisane
kredycik
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Września 26-09-2008, 07:56:15 »

u mnie duży kredyt konsolidacyjny to 50,000 tys mam umowę o pracę na czas nieokreślony, zarabiam około 2100 niestety od miesiąca na mojej wypłacie siedzi komornik jest to zaległość z ZUSu z czasów kiedy miałam działalność (suma 5000) mam też kilka kredytów ale gdybym mogła chociaż tego komornika spłacić i te kredyty to z mojej pensji jestem w stanie spłacać powyższą kwotę, nie mam już na wychowaniu dzieci jednak mogę liczyć tylko na siebie, nie wchodzi w grę żadne poręczenie ze strony męża
jeżeli ktoś jest mi w stanie pomóc proszę o kontakt                    pielegniarka-61@o2.pl sprawa jest pilna
Zapisane
anna_doradca@op.pl
Newbie
*
Wiadomości: 7


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Stycznia 03-01-2009, 11:03:51 »

Witam, pracuję w renomowanym banku. Moja specjalizacja to kredyty na dowolny cel od 500 zł do 100 000 zł , gotówkowe, konsolidacyjne, konsolidacyjne z dodatkową gotówką bez poręczycieli i zabezpieczeń. Niskie oprocentowanie i niska rata,szybko i bez zbędnych formalności. Specjalna oferta dla nauczycieli, lekarzy , prawników, księgowych i innych grup zawodowych
Zapisane
anna_doradca@op.pl
Newbie
*
Wiadomości: 7


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Stycznia 05-01-2009, 12:08:40 »

Witam, udzielam kredytów od 500 zł do 100 000 zł i jeszcze mamy karty kredytowe do 20 000 zł, jeśli chodzi o kwote 100 000 zł to mamy najniższe oprocentowanie w ok. 9% Oferty są bardzo indywidualne, Warszawa i okolice
Zapisane
agravka888
Newbie
*
Wiadomości: 10


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Stycznia 07-01-2009, 11:36:28 »

Czy byłaby  pani mi wstanie pomoc
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: duży kredyt kosolidacyjny « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines