kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: nieuregulowany stasunek do słuzby wojskowej « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: nieuregulowany stasunek do słuzby wojskowej  (Przeczytany 8755 razy)
vjakvendetta
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« : Czerwca 17-06-2006, 01:51:54 »

Czy fakt że mam nieuregulowany stasunek do słuzby wojskowej i kat. A, negatywnie wpłynie na moja zdolnośc kredytową? wiem, że o to zawsze pytaja, ale jak to wpływa na mozliwość otrzymania kasiury?
Zapisane
cx26
Newbie
*
Wiadomości: 17


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lipca 12-07-2006, 11:10:37 »

Heyka,

Niestety wiekszość banków wymaga aby kredytobiorca miał uregulowany stosunek do woja ;-)

Ale sa takie banki w których można wziaść kredyt gotówkowy z kat. A

Poszukaj w swojej okolicy np, Kredyt Bank, PKO BP tez chyba dawał ale głowy nie dam.
Zapisane
doradca kredytowy
Newbie
*
Wiadomości: 12


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Stycznia 07-01-2007, 11:20:28 »


sygma bank nie bierze pod uwagę służby wojskowej
ale mają dwa produkty
- halogotówka
- częstogotówka
ta druga to limit kredytowy i tam nie jest brane na pewno pod uwagę
Zapisane
grupa_konkret
Jr. Member
**
Wiadomości: 97


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Stycznia 10-01-2007, 08:09:09 »

witam
nieuregulowany stosunek do służby wojskowej nie jest przeszkodą przy kredytach hipotecznych i samochodowych, troszke inaczej ma sie sprawa z gotówkami, niemniej są produkty, które są udzielane na okres np odroczenia i wtedy nie ma problemu Uśmiech
jeśli mogę pomóc proszę o kontakt
pozdrawiam
Zapisane

monika - doradca finansowy

tel 502-989-706
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: nieuregulowany stasunek do słuzby wojskowej « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines