kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: konsolidacja zadłużenia « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: konsolidacja zadłużenia  (Przeczytany 12465 razy)
evika
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Września 28-09-2008, 01:48:20 »

Szukam kredytu konsolidacyjnego na kwotę 100 tys. zł  na spłatę kredytów gotówkowych, odnawialnych i kart kredytowych. Nie mam i nigdy nie miałam żadnych zaległości w spłacie. Interesuje mnie kredyt z zabezpieczeniem hipotecznym, posiadam mieszkanie z księgą wieczystą, bez zaległości czynszowych. Moje zarobki netto w chwili obecnej wynoszą ok. 2300, umowa o pracę na czas nieokreślony od 15 lat w tym samym zakładzie pracy. Nie mam nikogo na utrzymaniu. Proszę o pomoc w załatwieniu takiego kredytu.
Zapisane
mazoni
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Października 14-10-2008, 12:00:54 »

Witam,
pracuję w jednej z instytucji finansowych w Warszawie,
jestem w stanie pomóc, kwota 100.000 pln na 15 lat rata miesięczna 1249 pln , dochody w tym wypadku wystarczą, oczywiście zakładając, że spłacamy wszystkie inne zobowiązania / zabezpieczenia : weksel in blanco, hipoteka oraz cesja praw z u mowy ubezpieczenia.
Max oprocentowania 12.75 %, prowizja od udzielonej kwoty max 4%
 Jeśli będzie Pani zainteresowana proszę o kontakt pod numerem telefonu: 022- 696- 29- 80 Tomasz
Zapisane
Aska
Full Member
***
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Października 14-10-2008, 05:37:11 »

Działam na rynku warszawskim. Jesli jest Pani zainteresowana ofertami kredytowymi róznych banków - prosze o kontakt.
Zapisane

Doradca Finansowo-Kredytowy
asica db
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Października 15-10-2008, 11:03:44 »

witam pomoge załatwic kredyt bez obciązania hipoteki dzwon 600 467 913 najlepiej wieczorem pozdrawiam
Zapisane
JESTEM.OK
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Października 22-10-2008, 09:22:29 »

Witam,

Jestem doradca finansowym i moge pomoc... oproc. 11,99% i 4% prowizji. Jesli sprawa aktualna prosze o kontakt 695 252 214
Zapisane
załamana82
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Grudnia 29-12-2008, 11:20:17 »

Potrzebuję kredyt konsolidacyjny aby spłacić inne zobowiązania w innych bankach. Kwota kredytu który chce zaciągnąć  to ok 60 tys moje zarobki netto to 1350zł. Czy jest w stanie mi ktoś pomóc czekam na odpowiedzi. Dziękuje
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: konsolidacja zadłużenia « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines