kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty dla firm  |  Wątek: Kredyt dla firmy, a posiadany rachunek bankowy « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Kredyt dla firmy, a posiadany rachunek bankowy  (Przeczytany 20385 razy)
Bankier Amator
Jr. Member
**
Wiadomości: 51


Zobacz profil
« : Czerwca 22-06-2006, 01:41:47 »

Wiadomo, że wiekszośc firm kozysta z różnego rodzaju kredytów.

Dlatego nim otworzycie rachunek bankowy warto za wczasu zastanowić się w jaki bank wybrać.

Dlaczego jest to takie istotne. Otórz najlatwiej i z reguły najszybciej mozna uzyskać kredyt w banku w którym się prowadzi konto firmowe. Oczywiście musimy wykazac sie jakaś historią, im dłuższa tym lepiej.

Wiec, żeby sie nie głowić poźniej jaki bank wybrać warto juz na samym poczatku poszukać taki bank, żeby zaoferował nam zarówno kozystne warunki prowadzenia konta jak i w przyszłości zapewnic sobie "dobry" i tani kredyt.

To taka nocna porada  Mrugnięcie


Zapisane
Atleta
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Października 21-10-2006, 12:11:43 »

Wszystko to prawda, jak słońce na niebie.
Ale banki mają w tej chwili tyle pieniędzy, że nie wiedzą wprost co z nimi robić (przynajmniej niektóre).
Często młody przedsiębiorca może otrzymać kredyt na rozpoczęcze (rozkręcenie działalności) zwykle jest to kredyt inwestycyjny, na zakup środka produkcji, lokalu, pojazdu lub maszyny + pierwsze zatowarowanie, zatankowanie lub zakup surowca do produkcji. Bank udziela takiego kredytu na podstawie analizy biznesplanu.
Można by powiedzeć już kiedyś tak było (lata 90-95) za młodej demokracji, wtedy posypały się nietrafione kredyty i windykacje - teraz narzędzia analityczne i wiedza bankowców trochę się poprawiła. Czas pokaże, jak bardzo?

Pozdrowienia

Atleta
Zapisane
Kredyty
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Lipca 15-07-2007, 04:38:57 »

Kredyty dla firm można uzyskać również nie posiadając konta w danym banku pod warunkiem że terminowo płacimy zus i podatki.
Zapisane
artd72
Newbie
*
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Października 27-10-2007, 10:44:54 »

to prawda że we własnym banku najprościej - ale przejęcie klienta z innego banku to też nie problem, historia lub opinia z banku, zaświadczenia zus i us i po problemie
tylko zmiana konta wiążę się z powiadomieniem kontrahentów i problemami z tym związanymi  Mrugnięcie
Zapisane
Marcin Zieliński
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Sierpnia 09-08-2008, 04:09:11 »

Stara prawda w biznesie mówi że firma która dynamicznie sie rozwija dla własnego bezpieczeństwa  powinna korzystać z dwóch banków
jeden podstawowy z rachunkiem drugi bank pomocniczy na wszelki wypadek aby w przypadku odmowy kredytowania w sprawach kluczowych dla firmy nie wstrzymało to rozwoju firmy.

pomogę w uzyskaniu 200 000 PLN firmie działającej na rynku ponad 3 lata bez konieczności generowania obrotów w nowym banku. Wbrew pozorom przeniesienie podstawowego rachunku przez firmę jest dość kłopotliwe w przypadkach kiedy to firma współpracuje z wieloma mniejszymi podmiotami.

pozdrawiam

Marcin Zieliński
506 106 349
kredyt.firmowy@gmail.com
Zapisane
pitek
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Stycznia 24-01-2013, 08:52:59 »

Nie wiem czy tak jest w każdym przypadku ale ostatnio brałem kredyt w banku x i o dziwo potwierdziłem tylko że opłaciłem wszystko terminowo (ZUS i PODATKi) a  tego co pamiętam parę razy się spóźniłem, a kredyt otrzymałem.
Teraz mam troszkę inny problem a mianowicie szukam program do rozliczania pit?.
Używacie jakiś? Opinie?
Zapisane
specjalista
Newbie
*
Wiadomości: 18

pracownik bankowy


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : Czerwca 22-06-2013, 04:02:18 »

Kredyt dla nowej firmy najlatwiej dostac w idea banku - najmniej formalności jest
Zapisane

banki opinie forum
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty dla firm  |  Wątek: Kredyt dla firmy, a posiadany rachunek bankowy « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines