kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Potrzebuję pomocy dość szybko Doradźcie coś « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Potrzebuję pomocy dość szybko Doradźcie coś  (Przeczytany 4638 razy)
JużChybaCzas
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Października 13-10-2008, 12:10:31 »

Potrzebuję kredytu gotówkowego rzędu 10kpln. Mam 21 lat średnie wyksztalcenie/w czasie studiow, nie mam umowy o prace ani zlecenie ; - / jestem nazwijmy to freelancerem, dochód meisięczny netto koło 3.5k pln netto. Mieszkam z rodzicami nie mam zbyt wysokich kosztów utrzymania, nie mam zadnych kredytów, nie spłacam żadnych rat, nie wkopałem się w narkotyki ect Czy mam szansę na otrzymanie kredytu tej wysokości od ręki ? Brak zaśw. o zarobkach może okazać się tragiczny..

                                                                                                                              pozdrawiam
Zapisane
Aska
Full Member
***
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Października 14-10-2008, 05:39:32 »

może okazać się tragiczny......
poszukaj kogoś z zarobkami.
Zapisane

Doradca Finansowo-Kredytowy
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Potrzebuję pomocy dość szybko Doradźcie coś « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines