kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: BARDZO PROSZE O POMOC BO NIE WIEM JUZ CO ROBIĆ!!!!!! « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: BARDZO PROSZE O POMOC BO NIE WIEM JUZ CO ROBIĆ!!!!!!  (Przeczytany 8316 razy)
Marcin 82
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« : Listopada 03-11-2008, 11:42:10 »

Witam! Mam na imie Marcin , pracuje i mam umowe w firmie angielskiej na czas nieokreślony,troszke mi w zyciu nie poszło i mam kilka kredytów min, AIG;Eurobank z opużnionymi spłatami i PKO SA z którymi sobie po prostu nie poradziłem !!:(( przez 8 lat ide sam przez dorosłe życie i jakoś mi szło az do tej pory jak Bank PKO SA wypowiedział mi kredyt dnia 31.10.2008r, bo wtedy odebrałem list polecony z ptwierdzeniem odbioru:(((( czyli mam 7 dni od tej daty na oddanie 2900zł!! Jestem osoba o wielkim sercu i od kilku miesiecy jak sobie nie radze mam problemy ze snem i chodze cały czs zamyślony.Pensja moja to 1800zł miesięcznie na reke ale po spłaceniu innych kredytów+czesc pieniedzy dla Mamy poniewaz pochodze z ubogiej rodziny.....Bardzo prosze o szybka pomoc bo mysl o komorniku w domu mnie przeraza....Bardzo chciałbym zacząć wszystko od nowa i jezeli jest jakas szansa BARDZO PROSZE O POMOC!!! Dziekuje i pozdrawiam Marcin!
« Ostatnia zmiana: Listopada 04-11-2008, 02:54:56 wysłane przez Marcin 82 » Zapisane
Shady
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Czerwca 10-06-2009, 01:11:42 »

nie potrzebnie brales tyle kredytow trzeba liczyc sie z tym co sie robi , komornik bedzie pewnie i tyle Duży uśmiech
Zapisane
kartedior
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Czerwca 11-06-2009, 12:48:10 »

No nie masz za duzo wyjsc. BIK juz pewnie nieciekawy, wiec zostaje tylko provident ewentualnie, aby splacic to w calosci. A z komornikiem, coz. To wcale nie takie straszne. Rozbijesz sobie na raty, poplacisz troche, a po jakims czasie Ci umorza, jak bedziesz im placil malymi kwotami, nieregularnie. Tylko wtedy to lipa z kredytami. Chociaz tak czy siak bik juz masz przesrany. Chociaz w przyszlosci to ten bik chyba nie bedzie taki wazny. Bedzie coraz wiecej bankow, ktore beda analizowac rzeczywista sytuacje klienta. Widzisz, ja jestem w biku przez jakies pierdoly, jakies tam 200zl, o ktorych nie wiedzialem, a jak sie dowiedzialem, to byl lipton. I co? I tak dostalem kredyt na firme w Dominecie (chwala im i czesc) a teraz szykujemy sie z doradca do podpisania hipoteki w ing.

Masz tu link do dominetu, moze Ci pomoga: http://www.amadyna.org.pl/dominet/kredyt_gotowkowy.html
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: BARDZO PROSZE O POMOC BO NIE WIEM JUZ CO ROBIĆ!!!!!! « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines