kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Kredyt bankowy « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Kredyt bankowy  (Przeczytany 27616 razy)
Justyna
Newbie
*
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« : Czerwca 30-06-2006, 02:40:14 »

Pytanie moje dotyczy, jak dlugo czeka się na odpowiedź po wystawienu wniosku do Banku i czy zdażają się przypadki, że wniosek jest odrzucony, przy czym wcześniej doradca w tym banku ocenil zdolnośc kredytową na ok.
chodzi mi dokladnie o millennium, czekam już ponad tydzien i cisza...
Zapisane
chuck_norris
Newbie
*
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Czerwca 30-06-2006, 09:24:48 »

W banku millenium dosyc dlugo czeka sie na decyzje kredytowa bo ok 3 tygodni czasami nawet dluzej
Zapisane

www.hil.pl - chemia i kosmetyki dla samochod?w oraz motocykli
AGA
Newbie
*
Wiadomości: 25



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Czerwca 30-06-2006, 09:28:28 »

Wniosek złożyłam 19 listopada, decyzję wydali 10 grudnia, otrzymałam ją 28
grudnia.
Umowę podpisałam 21 stycznia.

Bylo to ubieglego roku.

Jak widac dlugo to trwa, jest to jeden ze slabszych punktow banku millenium niestety.

Badz cierpliwa, bo nie raz sama widzialam zniecierpliwionych klientow, nie mal doszlo do rekoczynow Uśmiech

pozdrawiam i powodzenia
Zapisane

http://linecard.pl -> Drukarnia przez internet
Beata
Newbie
*
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Czerwca 30-06-2006, 09:54:13 »

A teraz ja. Wniosek złozyłam 4 stycznia. Umowę podpisałam 11 marca. Do 22
stycznia miałam podpisać akt notarialny. Błagałam żeby właściciel podpisał
aneks,a i tak termin minął 1 marca. Musiałam mu dać 5 tys. żeby cierpliwie
czekał i mnie nie olał i żeby nie stracić zadatku !!! Nie mogłam złożyć wniosku
do innego banku, bo prowadzę działalność i niektóre dokumenty straciły ważność,
a załatwianie ich od nowa trwałoby znowu nie wiadomo ile. Nigdy więcej tego
j..., p........ banku !!!!!!!! Oni są chorzy !!! Panienka w okienku tylko
zbiera papiery, a w centrum analitycznym w Wawa jełopy decydują czy dadzą czy
nie. Musiałam się nawet tłumaczyć dlaczego moja firma nazywa się tak a nie
inaczej. Zaznaczam, że moja firma nazywa się od mojego nazwiska Uśmiech. Ci ludzie
nie odrózniają podstawowych pojęć !!! Złodzieje, i palanty.
Zapisane
gvc
Newbie
*
Wiadomości: 30


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : Czerwca 30-06-2006, 10:19:22 »

Swego czasu mialem konto w millenium i bylem bardzo zadowolony.
Po jakims czasie potrzebowalem wziasc kredyt wiec gdzie jak nie w millenium skoro mam tam konto.

Okazalo sie ze kredyt w millenium to jedna wielka bania. Mowili ze rozpatrzenie trwa tydzien a wyszlo 6 tygodni. Nie dosc ze wymagaja dokumentow ktore nie wiele maja wiele wspolnego z kredytem to dziwnie ludzi traktuja.

Tak mnie zdenerwowali ze zrezygnowalem nawet z konta z ktorego bylem przez spory czas zadowolony.

Kredyt wzialem w innym banku, gdzie wszystko (wziecie kredytu - kredyt gotowkowy) trwalo 4 dni.
Zapisane

Justyna
Newbie
*
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Czerwca 30-06-2006, 05:38:56 »

polećcie mi jakieś inne banki, które dzialają szybciej i mają takie warunki jak millennium
Zapisane
Vmaster
Newbie
*
Wiadomości: 7


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Czerwca 30-06-2006, 11:11:54 »

ale mowa o kredycie mieszkaniowym czy gotowkowym i jaka kwota wchodzi w gre ?


Gdzies ostatnio czytalem ze w kredyt w millenium jest szybciej wziac przez posrednika.

A moze bph ?
http://mieszkaniowe.kredycik.pl/kredyt.php?kredyt=15
Zapisane
anggosia
Newbie
*
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Lipca 01-07-2006, 01:56:43 »

Gdzies ostatnio czytalem ze w kredyt w millenium jest szybciej wziac przez posrednika. VMaster dziwy prawisz - z tego co się orientuje to przy korzytsaniu z usług posrednika czekasz dodatkowo - z 2 tyg max - zamim prześlą, rozpatrzą, będa negocjować, potem odpowiedzą pośrednikowi, a ten tobie, cały proces trwa dłużej!!
Zapisane
Justyna
Newbie
*
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Lipca 01-07-2006, 04:12:44 »

a co macie na myśli mowiąc przez pośrednika, myśmy poszli do banku i zlozyliśmy wniosek u pracownika banku w oddziale we wroclawiu, cjhodzi okredyt hipoteczny na 270 tys
Zapisane
Vmaster
Newbie
*
Wiadomości: 7


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Lipca 01-07-2006, 05:28:50 »

anggosia mialem na mysli internet. Kredyt przez internet, nie mam porownania bo nie bralem w banku normalnie. Tylko przez net. Tzn sam wniosek zlozylem przez internet i gdzies ostatnio slyszalem ze jest szybciej niz normalnie. Bo z internetu idzie odrazu do centrali, a z oddzialu banku podobno dluzsza droga.
Zapisane
Justyna
Newbie
*
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Lipca 02-07-2006, 04:31:58 »

ale przez net zglaszasz wniosek i potem oni do ciebie oddzwaniają i zapraszaja do banku, o wiele latwiej jest pojsc do banku , zyskujesz kilka dni, bo zalatwiasz od razu, moje pytanie dotyczy jak dlugo czeka sie po zlozeniu juz wniosków, sterty papierów i innych spraw na decyzje analityków w centali
Zapisane
Bankier Amator
Jr. Member
**
Wiadomości: 51


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Lipca 02-07-2006, 07:57:47 »

ale przez net zglaszasz wniosek i potem oni do ciebie oddzwaniają i zapraszaja do banku, o wiele latwiej jest pojsc do banku , zyskujesz kilka dni, bo zalatwiasz od razu, moje pytanie dotyczy jak dlugo czeka sie po zlozeniu juz wniosków, sterty papierów i innych spraw na decyzje analityków w centali

I tu się mylisz, w wiekszości banków wnioski złożone przez internet sa traktowane priorytetowo. Czyli zazwyczaj szybciej dostaje sie kredyt. A dlaczego tak jest? Ponieważ wnioski trafiaja do Centrali a Centrala faktycznie przydziela je do konkretnego oddział. Taki wniosek kredytowy jest natychmiast widoczny w systemie bankowym. Wiec musi byc jak naszybciej załatwiony.
Jesli wybierzesz sie do oddziału, to procedura wyglada nastepująco. Osoba która odbiera od Ciebie wniosek, sprawdza cala sterte papierów czy jest wszystko OK. Jesli tak, starta ta ląduje na "kupce" wniosków do wprowadzenia do systemu. Zazwyczaj to trwa kilka dni. Jak jest oddział duży i w dużym mieście można czekać nawet tydzień i lepiej.
Jak już wniosek jest wprowadzony do systemu (a zkładany drogą internetową już tam widnieje od kilku dni) to zostaje przydzielony analitykowi który sie zajmie jego ocena.

Natomiast wnioski skladane przez internet maja pierwszeństwo - dlaczego?
Bo jak ktoś jest "nowoczesny" to składa wnioski w kilku bankach - a jak myślisz w którym weźmie kredyt?
Powiesz, że w najtańszym i tu sie mylisz 95% osób bierze kredyt w tym banku, który pierwszy postawi kredyt do dyspozycji klienta.

Odpowiadając na pytanie odnośnie czasu w jakim otrzymasz odpowiedz, powinno to być do max 30 dni.

Kredyty internetowe, od złożenia wniosku do wypłacenia środków - mam tu na myśli kredyty hipoteczne- do 21 dni.

Wszystko zależy od banku, znam przypadki otrzymania kredytu i w 3 dni.

Powodzenia i dużo cierpliwości

Bankier Amator
Zapisane
Justyna
Newbie
*
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Lipca 03-07-2006, 12:31:56 »

Dzieki za odpowiedz,
mam jeszcze jedno pytanie,
zlozylismy wniosek w czerwcu, powiedzieli am, że bedzie rozpatrywany jeszcze po straych zasadach (tym przed 1 lipca). czy mogą zmienic zdanie i kredyt dostaniemy wedlug zasad po 1 lipca??
czy slowo powiedziane przez pracownika banku jest wiążący, wiesz o co mi chodzi
Zapisane
Bankier Amator
Jr. Member
**
Wiadomości: 51


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Lipca 03-07-2006, 08:03:21 »

Justyna tymi nowymi zasadami się nie martw.

Ponieważ wiekszośc banków juz od dawna je stosuje, a zaczarowany termin do 30 czerwca, banki wykorzystywały do celów reklamowych.
Bo co lepiej nakreci koniunkture jak nie informacja typu - po 30 czerwca dostaniesz 20% maniej kredytu.

Wiec odpowiedz, na twoje pytanie jest kapke skomplikowana. Bank PKO BP od dawna stosuje nową procedure.

Nie mart się i czekaj Cierpliwie. Wydaje mi się, że wnioski złożone do 30 czerwca będą rozpatrzone wg "starych" zasad. Ale glowy sobie nie dam uciać.

Powodzenia Mrugnięcie

Bankier Amator

Zapisane
specjalista
Newbie
*
Wiadomości: 18

pracownik bankowy


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : Stycznia 13-01-2011, 11:11:03 »

A wie ktos moze jak dlugo dzisiaj czeka sie na decyzje w Millenium?
Mowa o kredycie z doplatami w programie Rodzina na Swoim
Zapisane

banki opinie forum
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Kredyt bankowy « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines