kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: Ktoś może pomóc??? « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Ktoś może pomóc???  (Przeczytany 9516 razy)
zagmatwana
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« : Listopada 19-11-2008, 07:31:25 »

Szukam osoby która pomogłaby znaleźć kredyt konsolidacyjny, na około 40 000. Zadłużyłyśmy się z mamą, ona chciała mi pomóc a teraz obie mamy problem. Ja posiadam mieszkanie własnościowe tyle, że z babcią która ma dożywotnie prawo do jednego pokoju co jest zaznaczone w KW. Mama ma emeryturę a ja w tej chwili umowę na czas określony, jeśli ktoś może coś podpowiedzieć, to będę wdzięczna,bo do tej pory jakoś szło, a teraz całkowicie przystawiło. Może jakaś częściowa konsolidacja na mniejsze raty miesięczne....podkarpacie
« Ostatnia zmiana: Listopada 19-11-2008, 07:40:55 wysłane przez zagmatwana » Zapisane
Aska
Full Member
***
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Listopada 19-11-2008, 10:17:24 »

coś bliżej - dochody, zatrudnienie na jak długo i od kiedy? Jeśli nie da rady na całość to jaka kwota wchodzi min. w grę?
Zapisane

Doradca Finansowo-Kredytowy
zagmatwana
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Listopada 20-11-2008, 06:08:17 »

Mama ma emeryturę w wysokości 1080, a ja jako córka umowę o prace na czas określony w oświacie zarobki w granicach tysiaca, ale pracuje jako nauczyciel stazysta (stąd umowa na czas określony), pracuje juz od 2006 r. ale miałam 31 dni przerwy między pierwsza a drugą umową (t jest w sumie trzecia) i pracowałam na innym stanowisku. A nasze raty miesięcznie wynoszą ponad 3000 tyś. Do konsolidacji to wszystkiego jest jakies 80 90 tyś. Można cos pomysleć.....
Zapisane
Aska
Full Member
***
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Listopada 20-11-2008, 07:59:10 »

Nie odpowiedziałaś na zadane pytania. Jeśli chcesz pomocy, to odpowiadać należy szczegółowo, nie lakonicznie.
Jeśli nie chcesz tego robic na forum ofólnym - napisz na priv. Ale proszę o szczegóły - kwoty zadłużenia,  cos o BIK itd - wszystko ro co może pomóc w zrozumieniu dokładnym tematu. Bo na ten moment nic nie wynika, poza tym , ze chcesz konsolidację i masz kłopoty.
Zapisane

Doradca Finansowo-Kredytowy
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty konsolidacyjne  |  Wątek: Ktoś może pomóc??? « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines