kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: W jakim banku najlepiej wziasc kredyt? « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: W jakim banku najlepiej wziasc kredyt?  (Przeczytany 12298 razy)
SJa08
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« : Lipca 02-07-2006, 12:14:35 »

Witam, szukam kogos niezaleznego, kogos kto zna sie na kredytach i potrafi doradzic w jakim banku wziasc kredyt. Chce kupic samochod, VW Pasata z 1998 roku 1,9TDI za ok 25000zl. Swojich pieniedzy mam ok 3500 zl. Mam konto w inteligo i dawaja mi kredyt na 13,99%. Troche szukalem i w BPH dawaj mi kredyt na 12,5%. Wiec szukam cos lepszego niz 12,5 % Moje dochody netto to ok 1600zl. Interesuje mnie 36 do 48 ilosc rat. Jesli chodzi o zyrantow to nie ma z tym problemow. Za wszelka pomoc w poszukiwani i doradztwie bardzo dziekuje!!!
Zapisane
Bankier Amator
Jr. Member
**
Wiadomości: 51


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lipca 03-07-2006, 08:13:09 »

Witaj,

Z kredytami tak jest, że nie zawsze ten kredyt najtańszy gdzie jest niskie oprocentowanie.

Banki pobieraja nastepujace prowizje:
- prowizja przygotowawcza
- za rozpatrzenie wniosku
- prowizja od udzielonego kredytu
- ubezpieczenie kredytu

Oczywiście to tylko przykład. Wiec jak bedziesz szukał kredytu to warto zacząć od pytania o dodatkowe opłaty.

Niektóre banki doliczają dodatkowo kilkja procent jeśli kredytobiorca nie ukończył 25 lat!!!! NA to też trzeba zwrócić uwage.

Powodzenia

Zapisane
SJa08
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Lipca 08-07-2006, 07:19:11 »

A tak wedlug ciebie to jaki bank bys wybral? i w jakim masz konto?
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: W jakim banku najlepiej wziasc kredyt? « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines