kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: KREDYT HIPOTECZNY, ZDOLOŚĆ KREDYTOWA « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: KREDYT HIPOTECZNY, ZDOLOŚĆ KREDYTOWA  (Przeczytany 17738 razy)
katarzyna2401
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Listopada 30-11-2008, 02:12:31 »

Witam serdecznie
Mam pytanko odnośnie kredytu hipotecznego oraz zdolności kredytowej. Zastanawiamy się z mężem nad zakupem mieszkania w Warszawie, niestety nie mamy wkładu własnego Smutny i jestem ciekawa na kredyt w jakiej wysokości nas stać. ja mam 26 lat mój mąż 28, ja zarabiam ok 2000 zł netto a mój mąż ok 1200 zł netto. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
Zapisane
Jozefina
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Grudnia 06-12-2008, 11:48:51 »

No wlasnie, nie sadzcie, ze teraz trudno jest o kredyt mieszkaniowy? zwlaszcza teraz kiedy wisi nad nami kryzys i banki powiedzmy sa w dosyc chwiejnej sytuacji? Ja wlasnie sie zastanawiam nad kredytem, jak myslicie, ktory bank jest najbardziej tolerancyjny w takiej sytuacji albo moze ktory jest teraz w na tyle dobrej sytuacji, ze nie zawyza wymagan wzgledem klientow?
Zapisane
Jozefina
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Grudnia 09-12-2008, 06:16:09 »

No włąsnie nie dla kazdego klienta niestety, ja jestem samotna, nie mam dlugiego doswiadczenia zawodowego, a choc moje zyski nieco przewyzszaja srednia krajowa, to obawiam sie, ze mam male szanse Smutny
Zapisane
Aska
Full Member
***
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Grudnia 09-12-2008, 11:02:55 »

Józefina, coś więcej o sobie - przynajmniej jak długo pracujesz, czy na umowe o pracę na czas nieokreślony (jeśli określony to do kiedy) i wysokość dochodów i dotychczasowych zobowiązań.
Możesz pisać na maila prywatnego. Pzdr
Zapisane

Doradca Finansowo-Kredytowy
Jozefina
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Grudnia 10-12-2008, 03:01:18 »

Narazie pracuje od dwoch lat a umowe mam na 4. Zarabiam okolo 3000 zl netto (wachania okolo 300 zl plus minus zaleznie od miesiaca), nie mam innych obciazen... moze jest tu ktos w podobnej sytuacji?
Zapisane
hipoteki24
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Grudnia 20-12-2008, 10:17:56 »

Witam,
Posiadacie zdolność w PLN na kwotę 260 000 zł przy spłacie na 35 lat. Pozdrawiam i zapraszam, służymy pomocą.  TEL 0506 298 324 , immobilien@post.pl
Zapisane
Piotr_Ruparewicz
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Stycznia 16-01-2009, 03:19:46 »

Witam serdecznie,

Mogą Państwo uzyskać ok 170tys.zł w walucie PLN na 45 lat lub w 114tys.zł w walucie CHF.Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani poznaniem dokładnej oferty proszę o kontakt na mail: rupek82@o2.pl

Pozdrawiam
Piotr Ruparewicz
Zapisane
cicha5
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Stycznia 16-01-2009, 03:42:35 »

Dzień Dobry mam pytanie czy ktoś zna bank który udzieli kredytu hipotecznego na zakup mieszkania i preferuje jako dochody działalność gospodarczą działająca od 8 miesięcy, bo chcemy kupić z mężem mieszkanie które kosztuje 170 tyś.zł i moglibyśmy nawet dac 20% wkładu własnego chociaż wolelibyśmy na całośc wziąść kredyt. Proszę o porady
Zapisane
INFOKREDYT
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Stycznia 16-01-2009, 07:14:49 »

Niektóre banki wymagaja przynajmniej połrocznego prowadzenia dzialalności. Najważniejsze jest to aby prowadząc dzialalnosc nie robic za duzych kosztów firmy, czyli inaczej mowiąc trzeba płacic podatki od rzeczywistego dochodu.
Ewentualne pytania:
seweryn.szmurlo@gmail.com
507 163 589
Zapisane
carmina
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Stycznia 21-01-2009, 05:01:49 »

Dzień Dobry mam pytanie czy ktoś zna bank który udzieli kredytu hipotecznego na zakup mieszkania i preferuje jako dochody działalność gospodarczą działająca od 8 miesięcy, bo chcemy kupić z mężem mieszkanie które kosztuje 170 tyś.zł i moglibyśmy nawet dac 20% wkładu własnego chociaż wolelibyśmy na całośc wziąść kredyt. Proszę o porady

Jeśli nie masz strat, tylko jesteś w stanie wykazać dochody z działalności (nie przychody, a dochody), to w wielu bankach możecie starać się o kredyt (szczególnie złotówkowy).
Zapisane
becker
Newbie
*
Wiadomości: 8


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #10 : Grudnia 15-12-2013, 09:05:03 »

Największe znaczenie przy staraniach się o kredyt ma nasza zdolność kredytowa.
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: KREDYT HIPOTECZNY, ZDOLOŚĆ KREDYTOWA « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines