kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne  |  Zakupy ratalne  |  Wątek: Zakupy na raty a wpis w BIK « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Zakupy na raty a wpis w BIK  (Przeczytany 21210 razy)
rumcajs123123
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« : Grudnia 06-12-2008, 06:16:10 »

Prosze o informace gdzie mozna zakupic sprzet AGD na raty majac wpis w BIK /do maja ubiegłego rokumialem zajecie komornicze/.Moj dochod netto 1700zl umowa na czas nieokreslonydwie osoby na utrzymaniu staz pracy w obecnym zakladzie 11 lat kwota zakupu ok 2000zl
Zapisane
Samuraioff888
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Grudnia 03-12-2015, 12:04:29 »

I want you to understand this more content to more accurately without having to read several times.
Zapisane
Tolkin
Newbie
*
Wiadomości: 22


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Lutego 25-02-2017, 03:36:47 »

A na pewno masz ten Wpis w BIK? Mi się wydaje że nic takiego się nie dzieje bez powodu aby mieć wpis w BIK. Tzn. braliśmy
kredyt z żoną na remont domu, a dokładniej zakupiliśmy na raty rolety i żaluzje tego producenta: http://verti-hor.pl , jednak
nie wydaje mi się abym ztego tytułu był wpisany w BIK, aczkolwiek mogę się mylić. Poza tym nie przejmuje się BiK-iem - jeżeli dotychczasowy kredyt
nie burzy Ci zdolności kredytowej to mimo wpisu w Bik nie powinno być problemów z otrzymaniem następnego kredytu ratalnego.
Zapisane
grander
Newbie
*
Wiadomości: 28


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : Maja 04-05-2017, 09:28:27 »

Raczej taki wpis nie powinien mieć wpływu na przyznanie rat.
Zapisane
Sekori
Newbie
*
Wiadomości: 5



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #4 : Czerwca 07-06-2017, 09:24:54 »

No raczej ma, bo raty układane są przecież na podstawie zdolności kredytowej.
Zapisane
heniutek
Newbie
*
Wiadomości: 13


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Sierpnia 28-08-2017, 10:33:36 »

Ja też miałem różne przygody z ratami a udało mi się bez problemu kupić na raty taki procesor https://www.morele.net/wiadomosc/intel-core-i5-4300m-w-laptopie-wydajnosc-oraz-specyfikacja/5338/ i kilka innych sprzętów. Trzeba tylko wiedzieć jak to dobrze rozegrać.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne  |  Zakupy ratalne  |  Wątek: Zakupy na raty a wpis w BIK « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines