kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: opłacalność kredytów w CHF « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: opłacalność kredytów w CHF  (Przeczytany 8932 razy)
vjakvendetta
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« : Lipca 11-07-2006, 01:46:48 »

Dużo się teraz mówi, że Szwajcaria podnosi stopy procentowe, ze mają wciąż rosnąc ergo kredyt walutowy drozejej i bedzie drożał plus ryzyko wyzsze. Ale z drugiej strony analitycy prognozują że kredyt złotówkowy też podrożeje, zamiast spadac jego oprocentowanie wzrośnie, a miało maleć by stopy oprocentowania kredytów były podobne ergo by kredyt złotówkowy był konkurencyjny. I mam mętlik  w związku z powyższym. Ryzykowne i drożejące franki czy pewne, drogi, drożejace-taniejące złotówki?
Zapisane
TRAVEORE
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Sierpnia 04-08-2006, 07:42:38 »

Wziąłem kredyt w CHF i na wejściu wtopilem makabryczną kasę ze względu na różnice kursowe.Tak mnie urządził doradca finansowy z Expandera.Na hasło Expander nóż mi się otwiera w kieszeni.
Zapisane
ziut19
Full Member
***
Wiadomości: 163


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #2 : Sierpnia 04-08-2006, 08:48:38 »

Nie rozumiem co ma Expander do roznic kursowych? Skladales wniosek tylko do jednego banku? To podstawowy blad. Chyba nikt nie zmuszal Cie do podpisania umowy akurat w tym banku. Czym sie kierowales?
Zapisane

Prosty i drogi kredyt dostaniesz wszedzie.
Dobry, tani i przyjazny tylko u najlepszych:
ziut19@gazeta.pl
chuck_norris
Newbie
*
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Sierpnia 04-08-2006, 09:24:17 »

Ostatnio byla chyba dyskusja nt. dobrych intencji doradcow kredytowych, czesto mija sie to z tym co sie nam wydaje ze nam dobrze doradzi.

Doskonale wiem jak to jest, moja mama pracuje w banku i wiadomo ma nad soba kierownika dyrektora itp. Wszyscy cisna zeby tylko jak najwiecej sprzedac produktow bankowych. A ciezko sprzedawac cos komus i zachwalac znajac od podszewki ze produkt ten jest beznadziejny i drogi.

Na miesiac poprostu kazdy pracownik musi wyrobic norme np. 10 kredytow, 20 zalozonych kont itp. Jak nie to sie pozniej musi tlumaczyc, a kierownik dyrektorowi itd.
Zapisane

www.hil.pl - chemia i kosmetyki dla samochod?w oraz motocykli
chuck_norris
Newbie
*
Wiadomości: 15


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Sierpnia 04-08-2006, 09:26:08 »

A i jeszcze jedno nawet jesli sie wyrobi norme, a nawet przekroczy sie ten stan, to nic z tego tytulu sie nie dostaje, zadnych premii itp. Nie wiem jak w innych bankach wiadomo nie moze generalizowac. Ale tak jest w moim przypadku tzn w banku mojej mamy.
Zapisane

www.hil.pl - chemia i kosmetyki dla samochod?w oraz motocykli
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: opłacalność kredytów w CHF « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines