kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: Szanse kredytowe « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Szanse kredytowe  (Przeczytany 10011 razy)
dawids
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil Email
« : Grudnia 12-12-2008, 05:10:26 »

Witam mam pytanie czy mam szanse na kredyt. Pracuje w firmie budowlanej już od ponad 3 miesięcy natomiast umowę mam od 2 miesięcy zarobki na umowie to 1200 zł jak wiadomo najniższa krajowa ;/ ale na rękę biorę znacznie więcej:) jestem studentem na 3 roku(zaoczne), mieszkam u rodziców więc żadnych opłat nie ponoszę ... 19 grudnia mija 3 miesiące od zarejestrowania, stosunek do służby wojskowej to nie uregulowany czy muszę wpłacać jakaś część Co? Właśnie chciałem się dowiedzieć czy w ogóle będę miał szanse na kredyt ... to na jaka kwotę i gdzie??? pozdrawiam czekam na odp pozdrawiam
Zapisane
adas3003
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Grudnia 16-12-2008, 02:17:57 »

Hej wedlug mnie raczej nici z kredytu bo bank nieda ci kredytu ze wzgledu na stosunek do wojska,a co do umowy to wiesz o tym ze umowa kredytowa musi sie konczyc miesiac wczesniej niz umowe z pracodawca
Zapisane
martin
Newbie
*
Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Stycznia 22-01-2009, 12:10:45 »

Hehe. Co wy z tym wojskiem ?! Już w połowie tamtego roku mało który bank na to patrzył. Wiem bo kuzyn brał kredyt na 15.000 gotówkowy.
Zapisane

Oszczędzam by wydawać.
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: Szanse kredytowe « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines