kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne  |  Kredyty - Ogłoszenia  |  Wątek: ::::KREDYT DLA WSZYSTKICH CAŁA POLSKA:::: « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: ::::KREDYT DLA WSZYSTKICH CAŁA POLSKA::::  (Przeczytany 7789 razy)
BARTU$
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Grudnia 17-12-2008, 05:21:14 »

Witam wszystkich!!!Pomogę w przypadku:
- pożyczek bez sprawdzania w BIK!!!
- Pożyczki prywatne pod zastaw hipoteki!!!
- Pożyczki konsolidacyjne!!!
- Pożyczki gotówkowe bankowe!!!
Pomagamy osobom bez windykacji.
kom. 606 438 024
zapraszam
Zapisane
justa83
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Lutego 01-02-2009, 03:19:44 »

WITAM!!! MAM PYTANIE JAK U PANA WYGLADA SPRAWA KREDTYOW? POISZE MOJA SYTUACJE MAM W TEJ CHWILI KREDYTY GOTOWKOWE I RATALNE ORAZ KART KREDTYOWE KTPRE CHCIALBYM SPLACIC,OBECNIE MIESIACZNIE NA RACH WYDAJE 4500ZL A DOCHODU MAM 1590ZL ALE WSZYSTKIE ZOBOWIAZANIA SPLACAM REGULARNIE Z TYM ZE POWOLI NIE DAJE RADY I LECE W DOL CZY MOGLABYM OTRZYMAC KREDYT NA SPLATE TYCH ZOBOWIAZAN NAWET JEZELI RATA MIALA BY WYNOSIC 2000TYS BO TO JUZ JEST 2500MNIEJ A NA TO BYLOBY MNIE STAC POMIMO NISKIEGO DOCHODU PROSZE O PILNY ODPIS GDYZ NIE CHCE SIE ZNALEZC NA CZARNEJ LISCIE DLUZNIKOW W DODATKU Z KOMORNIKIEM MOJ E-MAIL TO justyna83-24@tlen.pl
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne  |  Kredyty - Ogłoszenia  |  Wątek: ::::KREDYT DLA WSZYSTKICH CAŁA POLSKA:::: « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines