kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne produkty bankowe  |  Konta i rachunki bankowe  |  Wątek: Co sądzicie o rachunkach bankowych ING i BPH « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Co sądzicie o rachunkach bankowych ING i BPH  (Przeczytany 20337 razy)
Ania B.
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« : Lipca 12-07-2006, 09:32:46 »

Widze, że tutaj przewija sie tylko wątek Inteligo dlatego zapytam, jak oceniacie rachunki w banku ING i BPH.

Pytam oczywiscie RORy nie o rachunki a'vista czy walutowe.

Jeżeli chodzi o BPH Sezam to słyszałam pozytywne opinie.

Inteligo ma ta wade, że maksymalny debet w rachunku to 2.000 zł.

Wydaje mi się, że rachunek inteligo nie jest przeznaczony dla osob pracujacych liczacych na debet powiedzmy w wysokości powiedzmy 4 krotnosci poborów.

A może sie myle?
Zapisane
cx26
Newbie
*
Wiadomości: 17


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lipca 12-07-2006, 11:20:57 »

Moim zdaniem BPH Sezam jest OK.

Nie mam rachunku w ING więc się nie wypowiadam.
Zapisane
Vmaster
Newbie
*
Wiadomości: 7


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Lipca 12-07-2006, 11:01:53 »

Ja rowniez slyszalem wiele dobrego o BPH, znajomy ma i nie narzeka.

O ING nie wiem nic, jedynie to ze maja teraz konkurs na najlepszy projekt karty kredytowej.
Zapisane
frona
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Lutego 01-02-2007, 04:17:34 »

Ja rachunek założyłam on-line w ING śląskim, całkiem fajna sprawa, polecam, nie trzeba iść do banku. Założyłam za namową znajomych i jestem zadowolona Z politowaniem
Zapisane
Churchilll
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Lipca 02-07-2007, 10:14:56 »

Ja bym mimo wszystko polecił skorzysta z doradcy banku, doradził by co brac, jakie korzysci wyciągnąc z banku. Sezamik polecam jak i BPH, najszybsza obsługa. Kredycik, jak i debecik możecie dostac juz na następny dzień. No chyba, że doradca da dupy  Mrugnięcie. Co do konkurencyjności to BPH jest najszybszy i jak by to ując, najbardziej idzie klientom na rękę, oraz wiele innych zalet. Można by wymieniac, nie bez powodu Rzeczpospolita ogłosiła go numerem jeden wśród polskich banków. Ps jak byście mieli jakieś pytania to tak przypadkiem tam pracuję, to będziecie mieli wiadomości z pierwszej ręki.
Pozdrawiam
Zapisane
Tanie-Kredyty
Newbie
*
Wiadomości: 14

czym różnią się pożyczki prywatne od bankowych.


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : Stycznia 12-01-2011, 10:31:09 »

Zgodnie z konto direct ing opinie jest duzo tansze od rachunku bph
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22-06-2013, 02:06:44 wysłane przez Tanie-Kredyty » Zapisane

Forum kredyty opinie
trap
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #6 : Grudnia 15-12-2013, 10:54:50 »

Lepsze jest zdecydowanie konto w Alior Banku albo Syncu.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne produkty bankowe  |  Konta i rachunki bankowe  |  Wątek: Co sądzicie o rachunkach bankowych ING i BPH « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines