kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: kredyt na samochód używany « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: kredyt na samochód używany  (Przeczytany 23144 razy)
tamila
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« : Stycznia 15-01-2009, 03:39:56 »

Witam

Znalazłam sobie na niemieckich stronach samochód za 30.000. Mam część środków, ale 2/3 muszę wziąć na kredyt. Jak mam to technicznie zrobić? Które kredyty są korzystniejsze gotówkowe czy samochodowe? Czy można zaufać doradcom kredytowym? jak oni znajdują najlepszą ofertę dla mnie?
tamila
Zapisane
martin
Newbie
*
Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Stycznia 22-01-2009, 12:09:12 »

Raczej najlepszą dla nich. Uderz sama do kilku banków. To moja porada.
Zapisane

Oszczędzam by wydawać.
valdek
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Stycznia 24-01-2009, 12:52:15 »

tamilo, czy zamierzasz jechać do Niemiec po ten samochód? Można wziąć kredyt samochodowy, ale można też spróbować z tzw. gotówką na samochód, dostajesz kasę do ręki, jak w kredycie gotówkowym, a jeśli wydasz ją na samochód, to obniżą Ci oprocentowanie. Takie rozwiązanie stosuje bodajże getin bank, mają coś takiego na stronie getinautokredyt.pl
Zapisane
martin
Newbie
*
Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Stycznia 24-01-2009, 08:07:00 »

Też o tym gdzieś czytałem. Ciekawe jaka duża oprocentowania między tymi dwoma opcjami ?!
Zapisane

Oszczędzam by wydawać.
valdek
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Stycznia 26-01-2009, 10:36:31 »

Najlepiej do nich zadzwonić i zapytać wprost Uśmiech albo wypełnić wniosek na stronie i niech sami oddzwonią, wtedy można pogadać dłużej nie obciążając sobie rachunku.
Zapisane
martin
Newbie
*
Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Stycznia 30-01-2009, 09:48:30 »

Daj znać co Ci powiedzą. Jestem ciekawy.
Zapisane

Oszczędzam by wydawać.
doradca_kredytowy
Newbie
*
Wiadomości: 14

jakie najwyższe oprocentowanie mogą mieć chwilówki


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : Stycznia 12-01-2011, 10:13:39 »

Jesli chodzi o kredyt na samochod uzywany to ja polecam:
kredyt samochodowy na samochody nowe lub lub prawie nowe
kredyt gotowkowy na samochody uzywane w wieku powyzej 8 lat

Poczytać też warto inne tematy:
http://www.forum-kredytowe.pl/f126/kredyt-na-samochod-uzywany-38560.html
http://www.forum-kredytowe.pl/f126/kredyt-na-samochod-uzywany-kwestie-formalne-72128.html
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22-06-2013, 01:30:49 wysłane przez doradca_kredytowy » Zapisane

tomi
Gość
« Odpowiedz #7 : Maja 10-05-2011, 10:53:25 »

Ja nie polecam w ogóle kupowania samochodu na kredyt , tracicie podwójnie , nie dość , że spłacacie pożyczkę z odsetkami , oddajcie prawie połowe wartości pożyczki , to jeszcze auto traci na wartości z dnia na dzień .Nie ma większej głupoty i prostszej drogi do popadnięcia w problemy finansowe niż zaciągnięcie kredytu na samochód lub bieżące wydatki .

Nie masz gotówki na samochód to go nie kupuj , bo nie sztuka jest mieć samochód , sztuką jest go utrzymać - bieżące naprawy , ubezpieczenie , ceny paliw .

Nie traktujcie mojego postu jako złośliwości , raczej jako przestrogę .
Zapisane
Tolkin
Newbie
*
Wiadomości: 22


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Czerwca 01-06-2017, 12:08:58 »

No właśnie, a teraz po latach to jak uważacie - gdzie najlepiej udać się po kredyt na samochód używany?
Mam praktycznie możliwość zakupu dobrego samochodu od sąsiada i mam na to czas jeszcze jakieś 2 miesiące.
Kusi mnie auto bo de facto znam je od nowości. Wiem że na bank nie było bite i właściwie to jest chyba kwestia aby wymienić płyn hamulcowy
http://organika.com.pl/produkty/chemia-motoryzacyjna/plyny-hamulcowe/
i będzie można jeździć dalej.
Zapisane
Sekori
Newbie
*
Wiadomości: 5



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #9 : Czerwca 07-06-2017, 09:18:47 »

Sprawdziłbym w Santander Consumer Banku, mają dobrą ofertę aktualnie
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: kredyt na samochód używany « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines