kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Szukam pomocy przy kredycie « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Ankieta
Pytanie: Czemu w kraju jest taka obojętność???
Każdy z nas ma jakieś problemy   -2 (33.3%)
Nie jesteśmy nauczeni pomoagać   -2 (33.3%)
Nie mamy czasu   -0 (0%)
Aby nam się powodziło dobrze inni poradzą sobie   -0 (0%)
Pomagamy jak możemy   -2 (33.3%)
Głosów w sumie: 6

Autor Wątek: Szukam pomocy przy kredycie  (Przeczytany 5108 razy)
sebek
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Stycznia 15-01-2009, 09:08:13 »

Bardzo proszę o pomoc i nie bagatelizowanie tej prośby. Jestem młodą firmą istniejącą na rynku. Na rozpoczęcie musiałem wziąć kredyt nie tylko ja ale również moja mama i narzeczona. Były to nieduże kredyty gdyż mieliśmy małą zdolność kredytową. W czerwcu starałem się o kredyt konsolidacyjny na spłatę tych mniejszych kredytów, udałem się jednak jak się okazało do niesłownej firmy która wzięła ode mnie nie tylko pieniądze w wysokości 15 000 zł jako opłatę przygotowawczą ale również nie uzyskałem od nich kredytu do dnia dzisiejszego.
Nie będę pisał całego życiorysu, napiszę po prostu prawdę. Mam duże zaległości nie tylko w bankach ale również  w urzędach i u znajomych.  Nikt nie jest w stanie mi pomóc a ja z każdym dniem się jednak nie poddaję firmę prowadzę dalej. W końcu zaczęło się coś w niej dziać ale wszystkiego nie jestem w stanie opłacić naraz, a każdy chce być tym pierwszym. Proszę o udzielenie mi pożyczki  do 170 000 tyś( bo taka jest łączna suma zadłużenia)abym mógł spłacić te wszystkie małe pożyczki i uchronił rodzinę przed wszelkimi problemami. Jeśli nie jesteście Państwo w stanie mi pomóc może wiecie chociaż kto mógłby mi taką pomoc udzielić. Niestety czasu zbyt dużo już nie mam a problemy narastają proszę o pomoc. Nie chcę jałmużny, szukam pożyczki którą uczciwie będę spłacał.
Z poważaniem Sebastian    Co?   

Podaje kontakt e-mailowy: sebastian93@vp.pl
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: Szukam pomocy przy kredycie « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines