kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: jaka zdolność kredytowa -PILNE!!!! « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: jaka zdolność kredytowa -PILNE!!!!  (Przeczytany 11432 razy)
olinkaz
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Stycznia 25-01-2009, 10:45:44 »

Witam
Razem z mężem planujemy kupno mieszkania, chciałałabym się dowiedzieć jaką mamy zdolnośc kredytową przy założeniach, że:

mąż zarabia 3000netto (+premie, które zdarzają się), umowa od października 2008 na czas nieokreślony
-mamy do spłaty kredyt studencki, miesięcznie ok210zł (zostało jeszcze 9tys. spłaty do 2012r.)
Mamy dwójkę małych dzieci

Ja zakończyłam pracę, jestem na zasiłku macierzyńskim, więc prawdopodobnie moje zarobki w ogóle nie są liczone.

Proszę o informację -jaki max możemy wziąść kredyt w CHF i PLN i w jakim banku?
NIE POSIADAMY WKŁADU WŁASNEGO!

Mieszkania, które nas interesują są w granicach 170-190tys., czy stać nas na to??
Z góry dziękuję za odpowiedź!!
Zapisane
martin
Newbie
*
Wiadomości: 24


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Stycznia 30-01-2009, 09:56:08 »

Nie lepiej zapytać się w banku ?!
Zapisane

Oszczędzam by wydawać.
grupa_konkret
Jr. Member
**
Wiadomości: 97


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Lutego 04-02-2009, 05:24:32 »

witam,

maksymalna zdolność kredytowa to w Państwa przypadku 316 tysięcy, jednakże sugerowana kwota kredytu to 225 tysięcy, przy założeniu, że kredyt będzie udzielony w złotówkach na okres 30 lat. Przy kwocie, która Państwa interesuje - czyli 190 tysiącach rata będzie w okolicach 1200 PLN.  Na kredyt we frankach szwajcarskich w tej chwili raczej nie mają Państwo co myśleć, bo brak będzie zdolności kredytowej.

W razie pytań prosze o kontakt telefoniczny 502-989-706 lub e-mail monika@privatebankier.pl.
Zapisane

monika - doradca finansowy

tel 502-989-706
drwd
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Lutego 18-02-2009, 04:23:59 »

Zadzwoń jeśli chcesz zyskać, dla każdego zainteresowanego przewidziane gadzety, od nas nie wyjdziesz z pustymi rękoma. Z poważaniem Joanna Kozłowska tel. 667-891-174
Zapisane
becker
Newbie
*
Wiadomości: 8


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #4 : Grudnia 15-12-2013, 09:02:11 »

Oblicz sobie po prostu jaka zdolność kredytowa jest możliwa przy Twoich zarobkach. Masz mnóstwo kalkulatorów w internecie.
Zapisane

DarkSideMymind
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Września 05-09-2014, 04:37:26 »

Mam mnóstwo informacji uważam, że tam jest dużo informacji na ten temat.
Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: jaka zdolność kredytowa -PILNE!!!! « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines