kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne produkty bankowe  |  Konta i rachunki bankowe  |  Wątek: czy moge być wpisany na listę dłużników- BIK? « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: czy moge być wpisany na listę dłużników- BIK?  (Przeczytany 21395 razy)
atena28wawa
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« : Lipca 18-07-2006, 10:13:13 »

może ktoś zna odpowiedz na moje pytanie?? czy jeśli założyłem konto jakieś 6 lat temu i nie wykonałaem żadnej operacji ( zawsze było na koncie 0) to czy w tej chwili mogę być wpisany na listę BIK ( np za prowadzenie konta?? i czy mam sznsę dostać kredyt hipoteczny??? Jest to dla mnie bardzo ważne a już nie wiem gdzie szukać odpowiedzi?? pozdrawiam
Zapisane
Bankier Amator
Jr. Member
**
Wiadomości: 51


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lipca 23-07-2006, 12:12:39 »

Raczej nie... ale warto sprawdzic w BIKu
Zapisane
Atleta
Newbie
*
Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Października 21-10-2006, 12:02:10 »

To po co tego konta nie zamknąłęś, nie było by zaległych opłat.
Ale dziś już za późno na takie rady. Rozmawiaj z bankiem na temat umożenia zaległych opłat.
Niektóre banki co jakiś czas zamykają konta nieaktywne (bez obrotów). Dowiedz się, dlaczego go nie zamknięto?

Nie piszesz czy kredyt chcesz wziąć w tym samym banku Gdzie masz to nieszczęsne konto.

Posiadanie rachunku z historią w większości banków nie jest warunkiem koniecznym do udzielenia kredytu. Ważniejsze jest posiadanie zdolności kredytowej (ale to już bardziej skąplikowane pojęcie).

Życzę powodzenia!

Atleta
Zapisane
Tanie-Kredyty
Newbie
*
Wiadomości: 14

czym różnią się pożyczki prywatne od bankowych.


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : Stycznia 12-01-2011, 10:32:25 »

Zgodnie z tym co pisza na forum bik Jak najszybciej zamknij swoje konto i splac wszelkie debety
« Ostatnia zmiana: Czerwca 22-06-2013, 02:06:08 wysłane przez Tanie-Kredyty » Zapisane

Forum kredyty opinie
dron
Newbie
*
Wiadomości: 17


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : Grudnia 20-12-2016, 07:23:37 »

BIK zawsze można sobie samemu sprawdzić. Kosztuje to kilkadziesiąt złotych ale masz 100% pewność.
Zapisane
aragz
Newbie
*
Wiadomości: 14



Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #5 : Stycznia 16-01-2017, 11:38:27 »

może ktoś zna odpowiedz na moje pytanie?? czy jeśli założyłem konto jakieś 6 lat temu i nie wykonałaem żadnej operacji ( zawsze było na koncie 0) to czy w tej chwili mogę być wpisany na listę BIK ( np za prowadzenie konta?? i czy mam sznsę dostać kredyt hipoteczny??? Jest to dla mnie bardzo ważne a już nie wiem gdzie szukać odpowiedzi?? pozdrawiam

Moim zdaniem to raczej nie możliwe, bo nie ma konieczności wykonywania operacji na koncie. Ja miałem otwarte kilkanaście lat konto w mBanku przez kilkanaście lat a korzystałem z niego tylko przez kilka pierwszych lat. W końcu zamknąłem je ale żadne opłaty nie zostały mi naliczone bo to konto miało zapewnione darmowe prowadzenie.
Zapisane
oskardeka269
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Stycznia 24-01-2017, 05:32:30 »

Sprawdź sam w biku, kilka złotych to kosztuje. Mi się dostało, więc powinno działać i u Ciebie
Zapisane

dron
Newbie
*
Wiadomości: 17


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : Kwietnia 14-04-2017, 10:32:05 »

Raczej mało prawdopodobne jest takie wpisanie do BIK.
Zapisane
Alojzy
Newbie
*
Wiadomości: 3


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Marca 15-03-2018, 11:32:54 »

Myślę , że opłaty za prowadzenie konta nie są aż tak wysokie , żebyś odrazu był wpisany do BIKu. Poza tym pytanie czy dostawałeś jakieś upomnienia z banku o zaległościach ?
Zapisane
grander
Newbie
*
Wiadomości: 28


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : Września 12-09-2018, 04:14:49 »

Z tego co napisali na stronie https://darmowachwilowka.pl/chwilowki-faq/ wynika że większość firm pozabankowych dopisuje do BIK. Ale jest kilka, które nie wpisują i nie sprawdzają.
Zapisane
Asieczka
Newbie
*
Wiadomości: 11


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Września 16-09-2018, 02:27:13 »

Swoją zdolność kredytową, najlepiej sprawdzić w BIK.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 19-04-2019, 08:07:19 wysłane przez Asieczka » Zapisane

Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Inne produkty bankowe  |  Konta i rachunki bankowe  |  Wątek: czy moge być wpisany na listę dłużników- BIK? « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines