kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: kredyt pod hipoteke « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Ankieta
Pytanie: CZY KTOS JEST W STANIE DORADZIC I POMOC
DORADCA   -0 (0%)
POMOC   -0 (0%)
Głosów w sumie: 0

Autor Wątek: kredyt pod hipoteke  (Przeczytany 7505 razy)
załamana82
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil
« : Marca 01-03-2009, 08:49:23 »

Mam gorąca prośbę niech ktoś mi napisze jak jest z tymi kredytami. Moja mama złożyła wniosek o pożyczkę hipoteczna gdzie zabezpieczeniem jest mieszkanie. wartość nieruchomości to około 170tys. a mama mimo tego nie może otrzymać kredytu. w biku widnieją dwie karty i debet odnawialny ale nie ma żadnej wzmianki ze coś jest nie uregulowane wiec tak naprawdę ma czysta kartę a i tak nie może otrzymać kredytu czy to jest normalne?Może ktoś zna bank w którym nie robią większych problemów. Wniosek który został złożony to DO ING...
Zapisane
ziut19
Full Member
***
Wiadomości: 163


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #1 : Marca 02-03-2009, 02:09:37 »

Wybacz, ale nie podalas zadnych szczegolow. W zwiazku z tym nie mozna podac zadnej logicznej podpowiedzi.
Zakladajac, ze w BVIK-u jest wszystko OK, to jedyny powod jaki przychodzi mi do glowy, to brak zdolnosci kredytowej. Moze np. ze wzgledu na wiek? Trudno powiedziec.
A moze zlozyliscie wniosek w CHF? A moze wnioskowala o zbyt duza kwote w stosunku do wartosci nieruchomosci?
Wydaje mi sie, ze jest przynajmniej kilka bankow, ktore spokojnie moga udzielic pozyczki.
Zapisane

Prosty i drogi kredyt dostaniesz wszedzie.
Dobry, tani i przyjazny tylko u najlepszych:
ziut19@gazeta.pl
załamana82
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Marca 02-03-2009, 07:31:35 »

ziut 19. pierwsze kroki jakie poczyniła moja mama to była u doradcy finansowego i wszystko było ok. Rodzice chcieli wziąć kredyt w wysokości 60 tys a wartość nieruchomości jest 170 tys. Rodzice  mieszczą sie w przydziale wiekowym bo mama na 50 a tata 54 i kredyt jaki mógł być udzielony to na 16 lat. Ich wspólne dochody to ok 3,500tys. złotych. A doradca powiedział, że mogą nawet starać się o 160tys. kredytu. Jednocześnie powtarzam, ze bik potwierdził jedynie wzmiankę o kartach a nic o ich nie rzetelnym spłacaniu.Nie wiemy co tak naprawdę mamy zrobić...
Zapisane
ziut19
Full Member
***
Wiadomości: 163


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Marca 02-03-2009, 09:32:23 »

Najprosciej isc w inne miejsce.
Nadal jedynym powodem dla mnie jest brak zdolnosci kredytowej. Jesli karty i debet maja duze limity, to jest to mozliwe.
A dostaliscie jakakolwiek informacje o powodzie odrzucenia wniosku?
Zapisane

Prosty i drogi kredyt dostaniesz wszedzie.
Dobry, tani i przyjazny tylko u najlepszych:
ziut19@gazeta.pl
załamana82
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Marca 02-03-2009, 08:05:02 »

nie nic nam doradca nie powiedział. Może faktycznie spróbujemy gdzie indziej dziękuję za odpisanie.
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: kredyt pod hipoteke « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines