kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: prosze o pomoc « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: prosze o pomoc  (Przeczytany 4797 razy)
załamana
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Marca 03-03-2009, 05:39:03 »

witam wszystkich.mam przeogromny problem szukamy pomocy juz od kilku miesiecy.ale do rzeczy..nasza sytułacja rodzinna wyglada beznadziejnie zycie zmusilo nas by wziasc kredyty kredyt po kredycie-tzn tata ktory pracowal wszedl mu komornik,mama nie ma dochodu a ja zas obecnie jestem na urlopie wychowawczym do konca roku(samotna matka)moj dochod tzn zasiłek wynosi 400zł a wiadomo ze nie moge ubiegac sie o kredyt w zadnym banku,choc umowe o prace mam do 2018 i wroce do niej.dzieci(dwoje maja alimenta w wysokosci 1500zł)i to tez nic sie nie liczy,mam brata ktory od roku pracuje z zagranica  ale on tez nie moze ubiegac sie o kredyt i tu własnie nie widzimy zadnej szansy na rozwiazanie tego problemu ,nekaja nas banki staramy sie płacic wszyskie raty  jak mozemy.. niestety tata ma komornika widnieje w biku(jest tego sporo)i nie dostanie zadnego kredytu hipotecznego na spłate tych kredytow jedyna nadzieja w tym ze wyjezdza za tydzien do pracy do niemiec wiec bedzie wiecej pieniedzy na splate rat.mamy dom z działka rolna-powierzchnia calosci 78 arow.na rodzine nie mozemy liczyc.moze jest ktos w stanie cokolwiek poradzic jak mozna by bylo w jakis sposob wyjsc z tego koszmaru? nie spimy po nocach. :(moglibysmy spłacac rate kredytu hipotecznego ponad dwa tysiace ale coz nikt nie ma u nas dochodu.z gory dziekuje
Zapisane
Aneta23
Newbie
*
Wiadomości: 2


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Marca 03-03-2009, 07:49:54 »

Napisz na komineks@neostrada.pl sprobujemy pomóż
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty gotówkowe  |  Wątek: prosze o pomoc « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines