kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Szansa na kredyt « poprzedni następny »
Strony: [1] Drukuj
Autor Wątek: Szansa na kredyt  (Przeczytany 11591 razy)
28l1
Gość
« : Lutego 12-02-2007, 12:49:18 »

Witam, proszę o radę.Czy mam szansę na kredyt hipoteczny łącznie z kredytem konsolidacyjnym łączna kwota to 190000? Dochody netto moje i męża 2200- udokumentowane.W rzeczywistości 3000. Jestem lekarzem i oboje z mężem mamy umowy na czas nieokreślony.Poza tym posiadamy działkę budowlaną, nie wiem jaka wartość , ale myślę , że ok. 50000 Smutny
Zapisane
Justyna
Newbie
*
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lutego 13-02-2007, 04:35:01 »

idźcie do pierwszego, lepszego banku i niech Wam sprawdzą Waszą zdolność kredytową
Zapisane
anna.lelek@emfinanse.pl
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Lutego 16-02-2007, 09:44:51 »

Witam,
ile jest osób w Państwa rodzinie?
Jakiej wysokości kwotę chcieliby Państwo skonsolidować?
Zapisane
BERNADETA11
Newbie
*
Wiadomości: 28


Zobacz profil WWW Email
« Odpowiedz #3 : Lutego 17-02-2007, 03:18:41 »

Witam.Proszę o podanie więcej informacji:
b.luberda@mcl.com.pl
697 500 517
Bernadeta Luberda
Zapisane

BERNADETA LUBERDA
Magda 27
Newbie
*
Wiadomości: 9


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Marca 12-03-2007, 10:30:39 »

Witam
Jestem doradcą kredytowym z Warszawy i chętnie pomogę uzyskać kredyt hipoteczny bądź gotówkowy. Moja usługa jest całkowicie bezpłatna i nie obciąża w żaden sposób mojego klienta. Wynagrodzenie ,które otrzymuje ,otrzymuję w ramach „podziękowania” od banku, do którego złożę wniosek. Firma w której pracuję ma podpisane umowy z 10 bankami więc jest w czym wybierać. Udaje Nam się uzyskać  kredyty nieosiągalne
Magdalena Majewska 0607.234.999 , m.majewska@kre-dom.pl
Zapisane
Strony: [1] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty mieszkaniowe  |  Wątek: Szansa na kredyt « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines