kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: Kredyt samochodowy na motocykl « poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 ... 6 Drukuj
Autor Wątek: Kredyt samochodowy na motocykl  (Przeczytany 121772 razy)
cx26
Newbie
*
Wiadomości: 17


Zobacz profil
« : Kwietnia 24-04-2007, 08:06:45 »

Witam,

Chce kupic motocykl na kredyt.
Czy moge dostac kredyt samochodowy na zakup motocykla?
Jakie jest podejście banków do kredytowania zakupów motocykli?

Zapisane
wieslaw.tomczyk
Newbie
*
Wiadomości: 14


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Kwietnia 25-04-2007, 07:46:22 »

Kredytują tak samo jak samochody. Do wartości rynkowej
Zapisane
Informator Kredytowy
Jr. Member
**
Wiadomości: 50


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : Lipca 11-07-2007, 12:11:55 »

Bez problemu skredytuje pan zakup motoru kredytem samochodowym w większości banków.

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Lipca 12-07-2007, 10:00:25 wysłane przez gantel » Zapisane

www.InformatorKredytowy.pl

Porownanie aktualnych ofert bankowych kredytow hipotecznych. Kliknij i Sprawdz
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Września 02-09-2007, 11:20:49 »


Jakie jest podejście banków do kredytowania zakupów motocykli?



Jak najlepsze Mrugnięcie byle byś miał zdolność kredytową...w przypadku motocykli, używanych, kredyt nie będzie duży...więc i wymagania od banku też...
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Września 03-09-2007, 05:57:34 »

pod warunkiem ze to nie roczna honda goldwing:) ale banki teraz otwieraja sie na klienta, widzialam tu na forum kilka ciekawych propozycji, jak np. http://www.bankier.pl/wiadomosc/Kredyt-AutoOkazja-w-ofercie-GE-Money-Banku-1624338.html
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Września 04-09-2007, 05:59:33 »

Jak tak dalej pójdzie to ja będę mógł relacjonować postępy w kredycie Uśmiech Dziś byłem w trzech bankach i we wszystkich lipa Smutny
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Września 04-09-2007, 09:17:28 »

w jakim sensie lipa? moze odwiedzales nieodpowiednie banki:) link ktory zamiescilam poprzednio i oferta wydaja sie ok, odwiedzales placowke? pozdrawiam
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Września 05-09-2007, 09:12:45 »

Albo procenty nie takie...albo umowa tak zrobiona że był bum stratny...a jeśli chodzi o tą stronkę...tak czytałem...nie zdążyłem do GE u mnie w mieście...jak będę miał chwilę to do nich podskocze...
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Września 06-09-2007, 09:16:31 »

sama jestem ciekawa jak to wyglada w realu, moze oferuja cos poza tym co na stronie:) a tu znalazlam jeszcze kilka szczegolow.
http://www.nakredyt.pl/prosto-z-banku/kredyt-autookazja-w-ge-money-bank.html
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Września 11-09-2007, 02:53:19 »

Nio..to troche już wiadomo...Ale to już czytałem na ich stronce akurat...info u źródła pewniejsze Mrugnięcie
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Września 11-09-2007, 10:04:17 »

masz racje, informacje podobne. powiedz w takim razie czy dowiedziales sie cos ciekawego u zrodla?
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Września 12-09-2007, 09:02:27 »

U mnie jest partner GE w mieście...byłem tam po info ale bez konkretów dowiedziałem się tyle co z ich stronki w sumie...
Zapisane
lidka-l8
Newbie
*
Wiadomości: 5


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Września 12-09-2007, 09:26:13 »

Proponuję sprawdź na stronie http://lidka-l8.systempartnerski.pl jest tam kilka dobrych kredytów.PDK nie sprawdzaj, bo wiem , że dostaniesz tylko 25% wartości. Ale jest nowość w mbanku gdzie pojęcie pojazdu oznacza zarówno samochód jak i jednoślad. Spróbuj, zapraszam na stronę. Powodzenia. Chichot
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Września 13-09-2007, 06:00:22 »

Nie kompletna ta twoja stronka jest...wszystkich ofert nie ma...Dlatego podtrzymuje swoje zdanie że żeby mieć pełen ogląd sytuacji trzeba niestety troche pochodzić...
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Września 13-09-2007, 09:47:04 »

zgadzam sie z kolega, brakuje kilku ofert i to calkiem niezlych o ktorych mysle podczas ogladania ofert z autami:) na szczescie motor jest i nie bede na razie zmieniala.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 6 Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: Kredyt samochodowy na motocykl « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines