kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: Kredyt samochodowy na motocykl « poprzedni następny »
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 Drukuj
Autor Wątek: Kredyt samochodowy na motocykl  (Przeczytany 122012 razy)
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : Listopada 12-11-2007, 06:07:46 »

Ale to i tak tak zwany kredyt ratalny...na małe sumy dlatego i zabezpieczeń nie potrzeba dużo Uśmiech
ratalny oczywiscie ale czy sumy male - znajomi kupowali ostatnio meble do kuchni i pokoju wlasnie w kredycie ratalnym GE - kowta krdyty to prawie 20 000 zl wiec chyba nie malo. niejedne auto mozna za to kupic Język
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : Listopada 12-11-2007, 08:41:02 »

No meble do kuchni to spory wydatek, ale 20k to chyba spora kuchnia. A wybierali sami w jakim banku będą spłacać raty?
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #62 : Listopada 13-11-2007, 03:35:07 »

No tak jak się wszystkie meble na zamówienie robi to tak wychodzi Uśmiech
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : Listopada 13-11-2007, 09:31:44 »

ładnie wychodzi, to masakrycznie dużo pieniędzy, a w samej kuchni człowiek mieszkał nie będzie.
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : Listopada 14-11-2007, 06:37:53 »

heheh, dokladnie. no ale jak się ma słabość do żony... Mrugnięcie brali właśnie chyba w GE Money, był w ty sklepie do wyboru jeszcze chyba Cetelem ale sami wiecie jakie on daje kredyty Język
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : Listopada 20-11-2007, 10:56:29 »

No tu decyzja była raczej prosta, no i przynajmniej solidna alternatywa.
Ważne teraz żeby się szafki nie porozsychały:)
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #66 : Listopada 22-11-2007, 05:45:25 »

Ale zauważyłem że ten bank w większości sklepów jest obecny...
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : Listopada 23-11-2007, 09:40:31 »

Ja np. jeszcze nigdzie się nie spotkałam. Skoro się pokazuje w dużej ilości sklepów to chyba dobrze o nich świadczy.
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #68 : Listopada 25-11-2007, 09:55:43 »

No pewnie  że tak...wcześniej był beznadziejny Żagiel...i Lukas chyba też wchodził...Teraz przynajmniej taniej jest...
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : Listopada 26-11-2007, 07:55:12 »

No pewnie  że tak...wcześniej był beznadziejny Żagiel...i Lukas chyba też wchodził...Teraz przynajmniej taniej jest...
chyba dawno nie widziales oferty Zagla... tak czy inaczej to ze GE wszedl do sklepow z atrakcyjna oferta to bardzo dobrzr bo i konkurencja musiala obnizyc koszty swoich kredytow ratalnych
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #70 : Listopada 27-11-2007, 03:10:02 »

Tak na prawdę to mnie żagiel nie interesuje...raz się sparzyłem i wystarczy...wole brać raty tam gdzie taniej...chyba jak każdy Uśmiech
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : Listopada 27-11-2007, 10:24:16 »

Myślę że wybrałbyś nawet droższą ofertę w sprawdzonej placówce niż tańszą, z którą wiążą się same nieprzyjemności. Nie pierwszy raz mówię że trzeba wybierać solidność i bezpieczeństwo.
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : Listopada 28-11-2007, 06:35:42 »

Myślę że wybrałbyś nawet droższą ofertę w sprawdzonej placówce niż tańszą, z którą wiążą się same nieprzyjemności. Nie pierwszy raz mówię że trzeba wybierać solidność i bezpieczeństwo.
tylko ze jestu jedno ale... w wiekszosci sklepow, szczegolnie tych wiekszych jest z reguly jedna, gora 2 firmy ktore kredytuja towar wiec wyboru za duzego nie ma. a branie kredytu gotowkowego w innym banku czesto wychodzi jeszcze drozej, w koncu ratalny jest kredytem celowym i towar ktory kupujemy jest automatycznie zabezpieczeniem
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #73 : Listopada 28-11-2007, 10:30:29 »

Tak...ale o tym już chyba nawet ktoś napisał...teraz w dużej ilości GE jest i Lukas...Żagiel bardzo rzadko występuje Uśmiech
Zapisane
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : Listopada 30-11-2007, 05:14:30 »

Ja mam kredyty w obydwu i jestem, jeżeli można być zadowolonym z kredytu, zadowolony! I jeżeli chodzi o temat, to czytałem gdzieś bodajże w wyborczej artykuł o kredytach samochodowych co za tym idzie też na motor i czołówka to... GE i Getin, więc coś w tym jest, że to dobre banki, ktoś ma jakieś doświadczenie?
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: Kredyt samochodowy na motocykl « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines