kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: Kredyt samochodowy na motocykl « poprzedni następny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 Drukuj
Autor Wątek: Kredyt samochodowy na motocykl  (Przeczytany 122641 razy)
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #45 : Października 23-10-2007, 02:38:46 »

uuuuuuu to już specyficzne sprzęty...pewnie u dealera jakieś info możesz uzyskać...
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : Października 23-10-2007, 08:57:59 »

No ja już pisałam, że nie widzę różnicy jakiego rodzaju to urządzenie do przemieszczania się, i powinniśmy dostać kredyt, skoro samochodowy dostaje się również na motor to i na motorówkę pewnie też.
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #47 : Października 24-10-2007, 07:51:43 »

No nie koniecznie...nie wiem jak to jest do końca ale na pewno w banku raczej nie ma takiego wynalazku Mrugnięcie Prędzej u dealera takiego sprzętu...
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : Października 24-10-2007, 09:44:00 »

no tak, ale przeciez to nie dealer bedzie kredytowal sprzet tylko jakis bank z ktorym ma podpisana umowe Uśmiech
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #49 : Października 25-10-2007, 05:01:15 »

Tak...zgadza się ...to podobny mechanizm jak przy autokomisach...
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : Października 26-10-2007, 08:58:39 »

Wladymir, w sumie może i masz rację, bo jeżeli bank, w którym chcemy wziąść kredyt nie obsługuje kredytu na quady np to pewnie u dealera znajdziemy taki kredyt. Zastanawiające to jest trochę.
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : Października 27-10-2007, 04:18:37 »

niektore banki maja dedykowane oferty dla firma wspolpracujacych, takie, ktorych czasem w ogole nie przedstawiaja klientom indywidualnym
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : Października 29-10-2007, 09:24:27 »

Czyli obsługują np firmę która sprzedaje kosiarki do trawy i u dealera można taki kredyt otrzymać a  w banku nie?
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : Listopada 04-11-2007, 02:47:29 »

no cos w tym rodzaju. np. teraz w jednej z sieci elektromarketow jest promo na kredyt 0% (rzeczywiste roczne oprocentowanie 0% + ubezpieczenie ale raptem 5zl miesiecznie niezaleznie od kwoty), kredyt daje GE Money...

a pokazcie mi na stronie GE taka oferte Język po prostu w bankach tez sa czasem promocje ale o ograniczonej dostepnosci - w tym przypadki do jednej sieci sklepow i to tylko prze pewien okres czasu
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #54 : Listopada 06-11-2007, 02:32:52 »

Kasiulek...nie ma się czemu dziwić...aktualizacja stron nie jest na bierząco...chyba że jakaś większa promocja...A poza tym to kredyt na kosiarke czy inne sprzęty jest taki sam..GE ma podpisane umowy na kredyty....wtedy sprzedawca z tego co wiem weryfikacje robi na telefon a wszelkie formalności załatwiacie w sklepie...
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : Listopada 07-11-2007, 08:18:08 »

Kasiulek...nie ma się czemu dziwić...aktualizacja stron nie jest na bierząco...chyba że jakaś większa promocja...A poza tym to kredyt na kosiarke czy inne sprzęty jest taki sam..GE ma podpisane umowy na kredyty....wtedy sprzedawca z tego co wiem weryfikacje robi na telefon a wszelkie formalności załatwiacie w sklepie...
dokladnie, znajomy skorzystal z tego kredytu o ktorym pisalem kupujac aparat cyfrowy. do kwoty 5000 tys nie wymagaja nawet zaswiadczen o dochodach, nawet chyba nie weryfikowali czy pracuje w firmie ktora podal bo kredyt dostal w 15 minut na podstawie nowego dowodu a bylo po 18 wiec nie mieli jak zweryfikowac Język
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #56 : Listopada 07-11-2007, 09:56:20 »

Wiesz zawsze miali zabezpieczenie w postaci aparatu Mrugnięcie) A tak poważnie teraz to nie ma większego problemu w sklepie dostać kredyt...I dobrze...
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : Listopada 09-11-2007, 09:57:07 »

no dostępność takich kredytów jest ogromna i weryfikacji praktycznie zero, podaje się tylko adres firmy i fru. A że GE można w sklepach też spotkać to nie wiedziałam, ciekawe.
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : Listopada 10-11-2007, 06:37:05 »

nie widzalas??? powiedz jak to zrobilas Język ja GE widze w co drugim sklepie i to niekoniecznie w wielkim markecie. nawet w malutkim komisie z telefonami u mnie na osiedlu mozna sobie fona na kredyt w GEkupic Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopada 12-11-2007, 06:06:17 wysłane przez kasiulek » Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #59 : Listopada 11-11-2007, 10:21:57 »

Ale to i tak tak zwany kredyt ratalny...na małe sumy dlatego i zabezpieczeń nie potrzeba dużo Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: Kredyt samochodowy na motocykl « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines