kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: Kredyt samochodowy na motocykl « poprzedni następny »
Strony: 1 ... 4 5 [6] Drukuj
Autor Wątek: Kredyt samochodowy na motocykl  (Przeczytany 122444 razy)
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #75 : Listopada 30-11-2007, 10:13:04 »

To rzeczywiście jesteś szczęściarzem. Czy ten kredyt jest konsolidacyjnym?
Zapisane
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : Grudnia 01-12-2007, 02:47:12 »

Nie konsolidacyjnego nie mam żadnego :> po prostu mi się nie opłaca, i może nie mam czasu za tym biegać! I najważniejsze jestem zadowolony to nie chcę nic zmieniać!
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : Grudnia 03-12-2007, 04:47:48 »

Tak...ale o tym już chyba nawet ktoś napisał...teraz w dużej ilości GE jest i Lukas...Żagiel bardzo rzadko występuje Uśmiech
czy ja wiem, moze chodzisz po innych sklepach niz ja Uśmiech wg. mnie 4 glowne banki ktore chyba przewazaja w kredytach ratalnych to wlasnie GE Money, Zagiel (a tak wlasciwie to Kredyt Bank), Lukas i Cetelem. Z tym ze najwiekszy wzrost to chyba ma GE bo widze go prawie w kazdym sklepie
Zapisane
Qba
Jr. Member
**
Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : Grudnia 03-12-2007, 04:54:07 »

No ja dziś w Saturnie brałem ipoda 10 rat 5% cały koszt kredytu właśnie w GE... elegancko, nawet tego nie odczuję Uśmiech
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #79 : Grudnia 04-12-2007, 09:37:11 »

Już poruszaliśmy ten temat, że teraz lepiej brać sprzęt na kredyt niż za gotówkę, szczególnie jeżeli przy opisie produktu świeci oprocentowanie "zero"Uśmiech takie czasy.
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #80 : Grudnia 06-12-2007, 08:10:16 »

Wiesz w sumie to teraz nie każdego stać na zakup za gotówkę...
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #81 : Grudnia 06-12-2007, 10:35:19 »

No raczej w mniejszości są osoby kupujące za gotówkę i często spowodowane jest to niekoniecznie tym że ktoś nie ma z czego odłożyć, poprostu żyjemy w dobie kredytów i kart kredytowych, i skoro nie ma różnicy, albo jest niewielka jeżeli kupuje się za gotówkę to po co topić od razu jakąś dużą kwotę, którą możnaby zainwestować.
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : Grudnia 10-12-2007, 05:09:16 »

No raczej w mniejszości są osoby kupujące za gotówkę i często spowodowane jest to niekoniecznie tym że ktoś nie ma z czego odłożyć, poprostu żyjemy w dobie kredytów i kart kredytowych, i skoro nie ma różnicy, albo jest niewielka jeżeli kupuje się za gotówkę to po co topić od razu jakąś dużą kwotę, którą możnaby zainwestować.
tu masz racje, gotowke lepiej miec przy sobie. roznie bywa wiec w awaryjnej sytuacji lepiej wyjac posiadana kase niz wtedy dopiero kombinowac pozyczke. poza tym gotowka mozna odpowiednio obrocic...
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #83 : Grudnia 10-12-2007, 10:34:29 »

Właśnie to jest plus dzisiejszych czasów i dostępności kredytów. Można kupować za grosze, spłacać, a gotówkę jeżeli jest obrócić, żeby zarobić.
Zapisane
kasiulek
Full Member
***
Wiadomości: 169


Zobacz profil
« Odpowiedz #84 : Grudnia 23-12-2007, 03:21:40 »

Właśnie to jest plus dzisiejszych czasów i dostępności kredytów. Można kupować za grosze, spłacać, a gotówkę jeżeli jest obrócić, żeby zarobić.
z tym ze do "obracania" trzeba miec glowe albo dobrego doradce do zarzadzania ta kasa. i nie mowie tu o "niezaleznych" firmach typu expander czy openfinance... Język
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #85 : Grudnia 28-12-2007, 10:08:49 »

No ale jest już jakaś opcja czy z doradcą czy na własną rękę, a gorzej jak nie ma czym obracac:) Uważam więc że dostępność kredytów i możliwości wykorzystania wolnych środków są teraz spore.
Zapisane
Tanie-Kredyty
Newbie
*
Wiadomości: 14

czym różnią się pożyczki prywatne od bankowych.


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #86 : Stycznia 12-01-2011, 09:32:27 »

Wiele banków teraz daje kredyty na motocykl. Np. mbank. Zadnym problemem tez nie jest by dostac kredyt na skuter czy quad.
Zapisane

Forum kredyty opinie
Strony: 1 ... 4 5 [6] Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: Kredyt samochodowy na motocykl « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines