kredyty forum kredytobiorcy kredyty hipoteczne
Kredyty mieszkaniowe - złóż wniosek - 16 banków    Kredyty gotówkowe   Konta Osobiste   Konta oszczędnościowe   Konta młodzieżowe   Kredyty konsolidacyjne   Pożyczki hipoteczne   Karty kredytowe   Kredyty samochodowe   Lokaty   Fundusze inwestycyjne   Produkty strukturyzowane   Emerytury   Ubezpieczenieauta   Ubezpieczenia na życie  
Login: Hasło:
Strona główna Szukaj Szukaj Rejestracja
Szukaj doradcy kredytowego   |    Dodaj doradcę

kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: Samochód - kupić na kredyt, ale gdzie? « poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 ... 6 Drukuj
Autor Wątek: Samochód - kupić na kredyt, ale gdzie?  (Przeczytany 118795 razy)
irek_27
Newbie
*
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Kwietnia 30-04-2007, 11:38:52 »

Witam,

mam dylemat, który polega na tym,  że muszę sobie kupić samochód, z wstępnych oględzin wnioskuję ze wydam na niego ok 17tyś 8-9 letni pojazd. Chciałbym się od Was dowiedzieć, co byście zaproponowali, kupno samochodu w komisie (mniejszy wybór, nierzetelna informacja co do pojazdu, większe odsetki) czy kredyt przez bank (wymogi formalne).
Ja pracuje, mam ok 1250zł netto, umowa o pracę, nie mam innych kredytów, 2 karty kredytowe, wkład własny ok 3 tysięcy. umowę mam podpisaną do grudnia 2009 czyli na tyle miesięcy mogę zaciągnąć kredyt. Możecie mi pomóc, komis - bank, bank - który?
Pozdrawiam
Zapisane
Marcin W
Newbie
*
Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Czerwca 23-06-2007, 03:30:09 »

Witam
Zapraszam do wspolpracy mozemy panu pomoc. Prosze o wiecej informacji 697 914 212
Pozdrawiam
Marcin Walczak
Doradca Klienta
Zapisane
Informator Kredytowy
Jr. Member
**
Wiadomości: 50


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : Lipca 11-07-2007, 08:35:40 »

Witam, oczywiście najkorzystniejszy jest kredyt bankowy przez bezpośredni kontakt z doradcą danego banku, bo biorąc kredyt przez komis dorzuca pan marże dla komisu.

Jeżeli chodzi o oferty kredytów samochodowych to obecnie wyjątkowo ciekawą ofertę ma Santander Consumer Bank zarówno pod względem oprocentowania jak i szybkości decyzji wsprawie przyznania kredytu.  Warto też zwrócić uwagę na ciekawą ofertę z dobrym oprocentowaniem mBanku.  Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Lipca 12-07-2007, 10:07:19 wysłane przez gantel » Zapisane

www.InformatorKredytowy.pl

Porownanie aktualnych ofert bankowych kredytow hipotecznych. Kliknij i Sprawdz
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Sierpnia 20-08-2007, 06:01:10 »

witam, piszecie tu Panstwo o marzy komisu, czyli oprocz oprocentowania bankowego komis dorzuca jeszcze swoj procent? pozdrawiam
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Sierpnia 29-08-2007, 11:34:01 »

Zależy jak się kupuje samochód...jak kupuje pan auto w komisie i w tym komisie bierze kredyt...to ten autokomis ma prowizję od tego kredytu...nie są to wielkie sumy ale są...
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Sierpnia 31-08-2007, 07:53:40 »

czyli ze jednak lepiej poszukac ofert bezposrednio w banku,  sa jakies o niewielkim oprocentowaniu i latwej splacie?
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Września 02-09-2007, 11:14:57 »

Ja znalazłem coś takiego...wygląda całkiem rozsądnie...
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Kredyt-AutoOkazja-w-ofercie-GE-Money-Banku-1624338.html

Jak brać kredyt to najlepiej w banku a nie u "doradców"
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Września 03-09-2007, 05:26:31 »

bank z tradycjami, oferta wyglada ciekawie, promuje fachowy portal i maja ostatnio symatyczna reklame:) ale moze jest ktos splacajacy ten kredyt?
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Września 04-09-2007, 06:08:17 »

Tak też słyszałem...zresztą takież wrażenie sprawia...Zobaczymy jak to będzie bo chyba będę miał z kredytem u nich do czynienia Mrugnięcie
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Września 04-09-2007, 09:23:00 »

sa jakies wiadomosci co do kredytu, czy oferta w praktyce rownie ciekawa co w teorii? ciekawe czy mozna cos wynegocjowac, moze mniejsza prowizje?Uśmiech
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Września 05-09-2007, 09:16:45 »

Teraz spokojnie można negocjować z każdym...jest tyle kredytów i banków że muszą walczyć o klienta...a to jest z korzyścią dla nas Uśmiech
A co do twojego pytania...to nie długo będę wiedział...
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Września 07-09-2007, 07:56:09 »

witam, sa jakies wiesci? jezeli optymistyczne to mozna rozgladac sie za autkiem:) calkiem niezla strona:
http://www.autotrader.pl/edit-form2-start.asp?CategoryID=130
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Września 20-09-2007, 06:36:22 »

Noooo...fajna stronka z ogłoszeniami...w końcu jakieś normalne podejście nie tak zagmatwane jak nie które :/
Zapisane
majaaa
Full Member
***
Wiadomości: 148


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Września 21-09-2007, 09:15:18 »

Jest co oglądać, w razie jakby komuś wpadło jakies duże rodzinne auto z wyjmowanymi tylnimi kanapami to proszę o komunikat:) czy myślicie, że uda się wynegocjować w banku obniżenie ich prowizji w granicach 3%?
Zapisane
W?adymir
Full Member
***
Wiadomości: 123


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Września 23-09-2007, 07:57:45 »

Prowizja można negocjować Mrugnięcie i chyba tylko to...Chociaż jak według banku będziesz dobrą klientką to i oprocentowanie da się ponegocjować Mrugnięcie
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 6 Drukuj 
kredycik.pl - poznaj prawdę o kredytach - kredyty  |  Kredyty  |  Kredyty samochodowe  |  Wątek: Samochód - kupić na kredyt, ale gdzie? « poprzedni następny »
Skocz do:  

Doradcy finansowi: Kredyty mieszkaniowe   Kredyty gotówkowe   Pożyczki gotówkowe   Kredyty samochodowe   Kredyty refinansowe   Konta bankowe   Ubezpieczenia   Inwestycje   Fundusze europejskie    Kredyty dla firm   Leasing   

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Grupa FOREX nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie zasady, zawiadom nas o tym.

© 2002-2024 Grupa FOREX
Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2006-2007, Simple Machines